Sayfa 602/1003 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Faizler dustu. Birkac hisseden parcali alip bir kismi da dolar mantikli olabilir. Ya da bu hikayelerle hic ugrasmak istemiyorum diyorsan oldugu gibi devam borsayi bosver. Hisselerde cok guzel potansiyel oldugu da bir gercek ama.
    Valla benim planımı ben değil Halkbank şekillendir di, şimdi bu bankaya 6 aydır hep verdik, baktım dönüşü yok, cepten maaşdan aldıkca alıyor, 50 bin lot derken 60-70 lere geldi. Yahu dedim bu artmıyor, 6 ayda boşa gitti, döndüm dolara, şimdi en azından 3-5 maaştan bir şey kaldığında oraya dönüyorum, en azından alım gücü korunsun diye. Ama olur da 68 bin endeks gelirse senet alırım uzun taşıyıcı, yoksa artık çok zor %1-2 ile belki nefsi körlemek için mümkün olur, artık o defter kapandı.

68 bine gelse bu sefer de 58 bini bekleyeceksin. Sonu yok bu isin. 7.5'a Tombiki indirdiginde alsaydin keske. Parayi korumak amacinda isen en iyisi hic bulasmamak gibi. Riskler cok fazla. %1-2'ye vakit harcanmaz KIZILDAG.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Şöyle DSÖ covid için bir ilaç açıklaması yapsa da şahlansak ne olurdu ama
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ortak bizim bu dava olduğu müttetçe biz yine izleriz maalesef. Düşmesin yeter artık başka çare yok

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    68 bine gelse bu sefer de 58 bini bekleyeceksin. Sonu yok bu isin. 7.5'a Tombiki indirdiginde alsaydin keske. Parayi korumak amacinda isen en iyisi hic bulasmamak gibi. Riskler cok fazla. %1-2'ye vakit harcanmaz KIZILDAG.
    THY 7,5 çok çabuk gördü, tekrar fazlasına fırsat verecek bence, nefis kontrolü daha önemli. Ama işde o Migros dan sonra biraz toparlamak umut verdi. Yani başka senet veya senetsiz olmak kötü bir şey gelmedi. 68 olur mu olmaz mı bilmek zor , aşağı çizende var yukarı çizende var. Fiyat değerlemesi 2008 gibi olacaksa dip tarama 3-5 ay sürecek. Belki uygun fırsat buluruz.

5. Tuncer Şengöz çözümü bulmuş, Çorum mu ölüm mü, yaşlıların metropol dışına alınmasını öneriyor. Çünkü virüsün etkilediği kitle ve yaş sıkalası diğer insanlarda yüzbinde bir etkiliyor. Bu doğru bir varsayım olmaya bilir, önemli olan iktisatçı birinin neden bu varsayıma ihtiyaç duyması olmalıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1

.
    .
    Sn 666,

Dün yapıştırgınız günlük hulk tahta/pastasında bir şey dikkatimi çekti..
    TAVAN 5.11 olduğu halde nasıl YÜKSEK 5.16 görülebilir ?

İhtimaller nelerdir ? Sizce ?

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,614
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    .
    Sn 666,

Dün yapıştırgınız günlük hulk tahta/pastasında bir şey dikkatimi çekti..
    TAVAN 5.11 olduğu halde nasıl YÜKSEK 5.16 görülebilir ?

İhtimaller nelerdir ? Sizce ?
    seans kapanış emir toplamada %10 +- oranı yok, günlük de gördü 5,16 yı

tabanda gördüğünüz gibi 4,83

son kapanış +-%3
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    seans kapanış emir toplamada %10 +- oranı yok, günlük de gördü 5,16 yı

tabanda gördüğünüz gibi 4,83

son kapanış +-%3
    Hmmm... Sanırım öyle..Zaten tavan 5.52 imiş günlük...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 602/1003 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •