Sayfa 603/1003 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Bugün için ne yorum yapalım. Halk dip fiyatlarda olduğundan dün bankalardaki satışa direnç gösterdi farzedelim. Endeks tutunacaksa veya yükselecekse bankalar bunu yapacaktır. Bunu hepimiz biliyoruz. Garanti dipleri görmedi. 5,75 geçen yıl gördüğü dip. Aynı fiyata gelecekse endeks 80.000 in altına gelebilir. Bu durumda Halkın yeni dip arayışları 4.00 lere denk gelebilir.
    Aksi durumda yükseliş/toparlanma olacaksa Garanti liderliğinde 9.00 ların üstüne, Halk 6.00 ların üstüne ilk etapta çıkmalı.
    Yoksa hepimiz %1 veya %2 lerde trade etmeye devam edeceğiz. Bugün Ali Veliyi öpecek, yarın Veli Aliyi.
    Ne dersiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Bugün Ali Veliyi öpecek, yarın Veli Aliyi.
    Ne dersiniz.
    .
    .

.
    .
    .
    .
    Bence Hulk umuz müthiş dirençli duracak ve şaşıracağız. GARAN ı bilemem. Belki o düşer yatay kalır ama bence garana göre daha iyi duracağız.
    .
    .
    Ve bence bu fikrin zamanı gelmiştir.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Bugün için ne yorum yapalım. Halk dip fiyatlarda olduğundan dün bankalardaki satışa direnç gösterdi farzedelim. Endeks tutunacaksa veya yükselecekse bankalar bunu yapacaktır. Bunu hepimiz biliyoruz. Garanti dipleri görmedi. 5,75 geçen yıl gördüğü dip. Aynı fiyata gelecekse endeks 80.000 in altına gelebilir. Bu durumda Halkın yeni dip arayışları 4.00 lere denk gelebilir.
    Aksi durumda yükseliş/toparlanma olacaksa Garanti liderliğinde 9.00 ların üstüne, Halk 6.00 ların üstüne ilk etapta çıkmalı.
    Yoksa hepimiz %1 veya %2 lerde trade etmeye devam edeceğiz. Bugün Ali Veliyi öpecek, yarın Veli Aliyi.
    Ne dersiniz.
    Kaos ortami, big money nasil istiyorsa oyle olur.

Dolar bazli baktigimizda endekse 2018 ve 2008 krizlerinin fiyatindayiz. 2000 zirvesinin ucte birindeyiz.

2000-2020

2X DOW
    4X Guney Africa Borsasi (dolar)
    1/3X Kumarhane (dolar)

Yatirim ile batirim nerlerde yapiliyor cok acik.

Adamlar 2 aylik bir bosluk buldu ustlerine mahkeme tas falan dusmeyecek... bakalim nasil bir atraksiyon planlayacaklar yukari/asagi.
    Son düzenleme : 666; 02-04-2020 saat: 09:08. Sebep: Daha net olsun yuzdeler

Dolar arada çıkışa ara verir gibi yapıp sonra yukarı alıyor.
    Hem çıkarken panik yapanlara kazandırmıyor, hem de direkt hedefe gidip herkese kazandırmıyor.
    Hedefine gerçekten gidip döndüğünde ise nasıl olsa yine çıkar algısı uyandırıp yukarıdan sattirmiyor. Tamamen algıya oynuyorlar, çok iyi yapıyorlar bunu.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

5.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Bugün için ne yorum yapalım. Halk dip fiyatlarda olduğundan dün bankalardaki satışa direnç gösterdi farzedelim. Endeks tutunacaksa veya yükselecekse bankalar bunu yapacaktır. Bunu hepimiz biliyoruz. Garanti dipleri görmedi. 5,75 geçen yıl gördüğü dip. Aynı fiyata gelecekse endeks 80.000 in altına gelebilir. Bu durumda Halkın yeni dip arayışları 4.00 lere denk gelebilir.
    Ne dersiniz.
    dip fiyatta falan değil 2 liraları görürse dip diyebilirsiniz şu anda çok erken yorumlayabilmek için
    yabancı borsalar hala tutunmaya çalışıyor eğer tutunamazsa %50 daha aşağı yolları var.
    ha gönül ister çözüm bulsunlar aşı çıksın borsalar eski değerlerine gelsin o zamanda halkbank gitmiyor.
    7 küsüre çıkıp düşüyor ama o sırada diğer değersiz kağıtlar çılgınca yükselmiş oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    .
    .
    Bence Hulk umuz müthiş dirençli duracak ve şaşıracağız. GARAN ı bilemem. Belki o düşer yatay kalır ama bence garana göre daha iyi duracağız.
    .
    .
    Ve bence bu fikrin zamanı gelmiştir.
    halkbank için 2024 sonrasını bekliyorum. öncesinde hayal olur.
    bekletim 4 yıl daha yükselmemesi ve ben 4 yıl daha forumlarda okuyup konuşacağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    halkbank için 2024 sonrasını bekliyorum. öncesinde hayal olur.
    bekletim 4 yıl daha yükselmemesi ve ben 4 yıl daha forumlarda okuyup konuşacağım.
    Ben şu an bile neden 50 kere tavan olmuyor kötü bir habermi var diye bakıyorum. Belki sabırsızım biriyim.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

180 kmh yapiyormus araba polis kovaladiginda. Arabayi suren pitbuluymus adamin. Kopegine araba surmeyi ogretiyormus efendi

Apocalypse geliyor apocalypse... millet kafayi yedi.

https://edition.cnn.com/2020/03/30/u...rnd/index.html

(CNN)A man was arrested Sunday after leading troopers on a high-speed chase with his dog sitting in the driver's seat, a spokeswoman for the Washington State Patrol said.

Sayfa 603/1003 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •