Sayfa 615/1003 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664

Lightbulb

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Halkbank in ustunde mahkeme var cozulmeyecek olan ?

Ekonomiyi subvanse ediyor. YAni Fonluyor.

ekonomik kriz var. Donemeyecek esnaf kredileri var.

var mi degistiribilecek Halkbanka baska birseyi soyleyin
    Haklisiniz Eskiden yalnizca mahkeme sorunu vardi.Simdi ustune bu kriz bindi.Donmeyecek/donemeyecek krediler,piyasanin kamu bankalari uzerinden fonlanmasi,onumuzdeki surecin ongorulebilir olmayisi derken sartlar kamu bankalari icin agirlasti.
    Fakat herseye ragmen benim baktigim kriter genelde sudur;
    Tum bu olumsuzluklari piyasanin ne kadar fiyatladigi ? Pozisyon alip almama yonundeki kararlarimi ona gore veririm.
    Isbankasinin asiri deger kaybetmesinden dolayi en azindan yukari yonlu bir tepki vermesini bekliyorum.Kisa vadede piyasadan buyuk bir beklentim yok.Elimizdekini korusak yeter.

2. Trump rus ve arapların arasında arabulucu olacağını söyledi gece petrol %10 değerlendi ama bunun borsaya etkisi görünmüyor. Olması lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Daha düşüremeyeceksin burak çünkü ben aldım. Ben efsunluyum dermişim...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

endekten 00 atma işi ertelenmiş
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Haklisiniz Eskiden yalnizca mahkeme sorunu vardi.Simdi ustune bu kriz bindi.Donmeyecek/donemeyecek krediler,piyasanin kamu bankalari uzerinden fonlanmasi,onumuzdeki surecin ongorulebilir olmayisi derken sartlar kamu bankalari icin agirlasti.
    Fakat herseye ragmen benim baktigim kriter genelde sudur;
    Tum bu olumsuzluklari piyasanin ne kadar fiyatladigi ? Pozisyon alip almama yonundeki kararlarimi ona gore veririm.
    Isbankasinin asiri deger kaybetmesinden dolayi en azindan yukari yonlu bir tepki vermesini bekliyorum.Kisa vadede piyasadan buyuk bir beklentim yok.Elimizdekini korusak yeter.
    peki sizce Halkbank ile ne ramp edilebilir.Yani Halkbank kadar batak durumda ?Hlkbank umit vadetmiyor ama baskalari yukari donuste illaki gidecektir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    peki sizce Halkbank ile ne ramp edilebilir.Yani Halkbank kadar batak durumda ?Hlkbank umit vadetmiyor ama baskalari yukari donuste illaki gidecektir
    Ben tercihimi isbank tan yana kullanirim.Ikinci hisse olarakta 7.400 tl ye yaklasip alim firsati verirse thyao alma niyetim var.Fakat bu aralar endeks bana guven vermiyor.82.000 ler civarinda olsaydik biraz daha rahat olacaktim.

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Ben tercihimi isbank tan yana kullanirim.Ikinci hisse olarakta 7.400 tl ye yaklasip alim firsati verirse thyao alma niyetim var.
    tesekur ederim, BAska fikri olan arkadaslar var mi ? Eninde Sonunda Bu banka MAhkeme olayi nedniyle prim yapamayacak formda devam ediyor. BElki baska bir yere gecsek kurtarabiliriz zarari

8. Sn. Secbul un özgüveninden bende istiyorum..bakalım hangi yöne ve neyi fiyatlayacağız...

Sayfa 615/1003 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •