Sayfa 618/1003 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Hocam astrolog larda yazıyorlar dün yazdım pek inancım yoktur onlara ama grafiğine baktım sterlin in biraz naktim olsa alicam dolar a göre daha iyi duruyor.[QUOTE=KIZILDAG;4300509]kafayı dolarla bozduk, güvenli bir foreks hesabı olsa süper olurdu, daha erken batardık. ama şu bir gercek dolar ve diğer ürünler arasında korelasyon kesinlikle yok. İngiliz Sterlini favorim düzeltme gelirse dolardan ona geçerim.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

2.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Hocam astrolog larda yazıyorlar dün yazdım pek inancım yoktur onlara ama grafiğine baktım sterlin in biraz naktim olsa alicam dolar a göre daha iyi duruyor.
    Abi senin çizimler güzel, sende yol verirsen kraliyet ailesine gireriz, ben sosyolojik olarak karalicenin yaşı gereği DİK şekilde gömüleceğine oynuyorum. Bu ingilizler Virüsün intikamını alacaklar. Çinden toprak bile talep edebilirler.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    sabah yazmıştım, %1 ile 200 lot izlemek için aldım.
    Teknolojiyle alakası olmayan babamlar bile bugün sanal marketten 400tl lik sipariş verdi düşünün artık... Bu olay mahalle esnafını fena zorlayacak...

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Teknolojiyle alakası olmayan babamlar bile bugün sanal marketten 400tl lik sipariş verdi düşünün artık... Bu olay mahalle esnafını fena zorlayacak...
    O Migros olayi cok ilginc. Ta 20 sene once online getiriyordu. Bizim evin karsisinda da Sok var. Yasli bir komsumuz "oglum bu tembellik nedir, evinin karsisinda var" demisti.

Gelen seylere bakarken Pirinc'in fiyatini gordu. Ayni marka online 3.75 lira idi, karsidaki Sok'ta 4.60. Sonra ona da siparis vermeye baslamistik, gelip bilgisayardan bakardi fiyatlaara.

5.  Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    bizde elin maskın kullanmadığı ZOOM la konferans üstü çalışıyoruz, 15-20 kişi, dedim ben sıkıldım ofise gelin hepiniz, 19 kişi birden hattan düştü, meğer kapatmışlar, adamlar istanbulu terk etmiş, gittikleri yeride söylemiyorlar. bir kaç ay böyle gidecek gibi.

45 derece sicakta A/C'yi acamiyor tandiigim, sicaktan olecek. Sey A/C'den de bulasiyormus diye yazi forward yapmislar. Millet nasil panikledi artik.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    45 derece sicakta A/C'yi acamiyor tandiigim, sicaktan olecek. Sey A/C'den de bulasiyormus diye yazi forward yapmislar. Millet nasil panikledi artik.
    Seni yağı gönderseydin, klimanın içine sürerdi...

harbiden senin yağ ne oldu.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 618/1003 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •