Sayfa 633/1003 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Biz bize yeteriz kampanyası için sizede Sms geldimi korona yaz 10 tl fişekle diye. bana şimdi geldi..)

2.  Alıntı Originally Posted by neobal Yazıyı Oku
    ortak ykb 149 da iken bu 8 lerde idi belki 40 defa değiştireyim dedim hep h atilla gelecek muhabbeti bir reis bir Çavuşoğlu konuşur geldi geliyor mal elimizde şişti
    Ortak valla öyle. 5 te 1 i ne demek defter değerinin altında .

A- Zaten fiyatlanmayan şey kalmadı; batıracak halleri yok ya.. Elbet düzelir.

B-Bu kadar potansiyeli tek biz mi görüyoruz. Herkes sata sata bitiremedi.Piyasa çok daha kötüsünü mü bekliyor ki?

Aslında bu kadar basit sorular.Ama hangi şık olacağı işte o asıl mesele
    Biz A ya inandık bakalım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Biz bize yeteriz kampanyası için sizede Sms geldimi korona yaz 10 tl fişekle diye. bana şimdi geldi..)
    Geldi. KORONA yazıp 8119 a mesaj şeklinde.
    Ne koronaymis be. Mücadele ederken bile onun ismiyle bağış yapıyoruz. Belki ileride korona taşlamaya da gideriz.

4. Ykb gecen yıl bist 83 binlere düştüğünde 1.42 görmüş.

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Geldi. KORONA yazıp 8119 a mesaj şeklinde.
    Ne koronaymis be. Mücadele ederken bile onun ismiyle bağış yapıyoruz. Belki ileride korona taşlamaya da gideriz.
    Hahahaha doğru söylüyorsun

6.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ykb gecen yıl bist 83 binlere düştüğünde 1.42 görmüş.
    O yukarı bizimki aşağı ortalarda bulusmuslar.
    Şöyle düşündüm :

Ykb çıkışı daha hızlı olabilir hulk a göre. Ama düşüşte te daha yeri var gibi.

Hulk ise çıkışta çok hızlı olmasa da buralardan düşüşlere daha dirençli gibi duruyor geldiği yer itibarıyla.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,512
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Karabatagin ozelligi o iste. Dalip cikmak. Seans icinde %6 eksiden %8 artiya gectigi olurdu. Her gun en asagi %5 marji var. Dalip dalip cikar. Bazen de dipten balik yakalardi. Halk'a uymaz o, cok fazla yataya giriyor.
    Pekala .

kendi kilosuna yakın çapta avlanır ,doymak bilmez .dikkat çektiğim özellik ..onca ky i yuttu doymadı namıssız ..sülün gibi börtü böcekle yetinmez

https://www.youtube.com/watch?v=W-qLZCj8r5o

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    siz böyle muşmula suratlıları geviş getirdiğini iddia ettiği bilim insanlarına özellikle dr lara yalvarırken görmelisiniz. Askerde iken bazen gece tıraş olur öyle giderdik hastaneye malum ankarada kış ayları hava buz... Sevgili bir tuğgeneral bize fırça atardı, subaymısınız at hırsızımısınız diye... Karısı lenfoma hastası idi, serviste yatarken bir gece fenalaştı,yoğun bakıma aldık. O fırça attığı dr'ların ayağına kapanıp karımı kurtarın diye hönküre hönküre ağladığını gördü bu gözler
    Bosver sen bu piderastlari doktor. Saglik personeline tesekkurlerimizi cok defa ilettik. Bu sen olursun, Erick'in esi olur farketmez. Buyuk risk altindasiniz hepiniz, umarim sag salim atlatirsiniz.

Sesin cikmadigina gore korkundan Peti satip cift tavandan faydalanamadim demek.

Sayfa 633/1003 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •