Sayfa 656/1003 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. 24 saattir düşünüyorum sonunda açıklama geldi, iş yeri ikametgah farklı olan şehirlerde çalışan İçin giriş çıkış serbest. 😎

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    24 saattir düşünüyorum sonunda açıklama geldi, iş yeri ikametgah farklı olan şehirlerde çalışan İçin giriş çıkış serbest.
    Sızın adiniza sevindim...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Küresel soğuma İçin virüs geldi yazısı çok inandırıcı değildi. Haftaya ısınma başlayacak. Yani insan hareketleri ile iklim yönlendirmek çok kolay değil. Bu virüsü insan yapamaz, bu kadar komplike bir şey mümkün değil.
    Yok yav, o global warming geyigi demokratlarin icadi. Bir de ozon geyigi vardi. O deligi kapattilar en sonunda, ama o kapaninca dunya isinmaya baslamis. Muahahahaha. Neresini kurcalasan baska yerini bozuyorsun. 5 10 100 milyon senedir degisiyor iste dunyanin sicakligi belli evrelerde.

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sızın adiniza sevindim...
    Sağolun , kritik yerdeyiz mal akışı para akışı kesilmemeli. 1 ay daha kapatmadan çakışmamız lazım. Sonra piyasa açılacak ve ben büyük bir farkla önde hazır olacağım. Bu kriz bazılarına fırsat oldu. Ben 720 dolara sattığım malı 650 dolara alarak üretecektim, şimdi 585 dolara alıyorum, paniğim biraz bundan, daha hızlı üretip satmak.

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    singapur da değilmiydin.
    Yok degil sahna. 3 yer arasinda gidip geliyoruz, ama bir tanesine tikildik kaldik iste.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yok yav, o global warming geyigi demokratlarin icadi. Bir de ozon geyigi vardi. Onu kapattilar en sonunda, ama o kapaninca dunya isinmaya baslamis. Muahahahaha. Neresini kurcalasan baska yerini bozuyorsun. 5 10 100 milyon senedir degisiyor iste dunyanin sicakligi belli evrelerde.
    Ama hakkını vermek lazım yazı profesyonel ötesi hazırlanmış, 10 bin dolar versen öyle fizibilite hazırlanmaz.

Sağolun , kritik yerdeyiz mal akışı para akışı kesilmemeli. 1 ay daha kapatmadan çakışmamız lazım. Sonra piyasa açılacak ve ben büyük bir farkla önde hazır olacağım. Bu kriz bazılarına fırsat oldu. Ben 720 dolara sattığım malı 650 dolara alarak üretecektim, şimdi 585 dolara alıyorum, paniğim biraz bundan, daha hızlı üretip satmak.
    Biraz daha beklesen daha ucuza alamayacakmisin ki? Ucuza aldigin mali peki 720 dolara tekrar satabilecekmisin ki?

Evet o yazi bayagi pro bir yaziydi, helal olsun.

KIZILDAG'la bahsettigimiz yazi burda: https://www.turkishnews.com/tr/conte...-deneydir/amp/

20 Nisan'da bitiyor sey diyor.

Sayfa 656/1003 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •