Sayfa 671/1003 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Asgari ucretin cin in altinda oldugu milyonlarca insanin aclik sinirina yakin yasadigi bir ulkede insanlarin dagcilik hakkinda videolar paylasmak?

Turkiye hakikaten cok tuhaf bir ulke bazen anlayamiyorum
    Muauahahaha. Daha dun sera arazi alip satan birseyler yapan sen degil miydin? Aaaa, olmaz oyle milyonlarca insanin aclik sinirinda yasadigi yerde boyle seyler.

Ekonomi forumu burasi, dunya aclik forumu mu sanki. Aclik sinirinda yasayanin altinda 10 bin liralik ayfon vardir her 2 senede degistirdig, onlari satsin once. Benim telefonum 2000 liralik, 20 senede 2 kere degistirdim.

Elimizin geldigince yardim etmeye calisiyoruz zaten. Ben K9'a daha fazla yardimda bulunuyorum, o bir gercek.

Adamlara laf attik, simdi baktim 3 sene once degistirmisim.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muauahahaha. Daha dun sera arazi alip satan birseyler yapan sen degil miydin? Aaaa, olmaz oyle milyonlarca insanin aclik sinirinda yasadigi yerde boyle seyler.

Ekonomi forumu burasi, dunya aclik forumu mu sanki. Aclik sinirinda yasayanin altinda 10 bin liralik ayfon vardir her 2 senede degistirdig, onlari satsin once. Benim telefonum 2000 liralik, 20 senede 2 kere degistirdim.

Elimizin geldigince yardim etmeye calisiyoruz zaten. Ben K9'a daha fazla yardimda bulunuyorum, o bir gercek.
    Ben turkiyede yasamiyorum. Ama dogru yaziyi yazanlarda yasamiyor olabilir.

Turkiyedeki ucurumlar insani urkutuyor

Acliktan oluyorlar vallahi, dogru soyluyorsun.
    Daha yeni supermarket yolladim kuzenlerime. Ekmek siparis vermisler de out-of-stockmus, onu aglayip duruyorlar. Ver 5 tane degisik markaya, bir tanesi gelir. Benim verdigim ekmeklerin 5'i de gelmis. Bol bol yerler.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Acliktan oluyorlar vallahi, dogru soyluyorsun.
    Daha yeni supermarket yolladim kuzenlerime. Ekmek siparis vermisler de out-of-stockmus, onu aglayip duruyorlar. Ver 5 tane degisik markaya, bir tanesi gelir. Benim verdigim ekmeklerin 5'i de gelmis. Bol bol yerler.
    Bunlar kisisel anekdot

Biz genelden bahsediyoruz

Sen asgari ucretin CIN den bile dusuk oldugu bir ulkede yasiyorsun. Daha ne kadar fakirlik olabilirki?

Senden kisisel olarak bahsetmiyorum ulke genelinden bahsediyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Asgari ucretin cin in altinda oldugu milyonlarca insanin aclik sinirina yakin yasadigi bir ulkede insanlarin dagcilik hakkinda videolar paylasmak?

Turkiye hakikaten cok tuhaf bir ulke bazen anlayamiyorum
    Vakit geçmiyorrrrrrrrr....

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Vakit geçmiyorrrrrrrrr....
    Bunu da seyret o zaman: https://www.youtube.com/watch?v=Eom4LGmfuFw

Bunlar kisisel anekdot

Biz genelden bahsediyoruz

Sen asgari ucretin CIN den bile dusuk oldugu bir ulkede yasiyorsun. Daha ne kadar fakirlik olabilirki?

Senden kisisel olarak bahsetmiyorum ulke genelinden bahsediyorum
    Bilyorum, saka yapiyoruz zaten. Herkes elinden geldigince kaktida bulunur. Once sevdiklerine, cevresindekilere, sonra insanlara ve hayvanlara. Dunyanin sorununu cozecek halimiz yok herhalde. Ne yapilabilir ki baska?

Sayfa 671/1003 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •