Sayfa 674/1003 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    adetim değildir amma kendimzi koruma adına doları 6.38 den beri taşıyorum

7.1X -6.6X arası gidip gelecek gibi kısa vadede ..öngörü ..çuvallayablirmde

Hulkiye bildiğimiz hulkiye ..hep aynı terane
    Doları 6,495 den yakaladım bende, 6,740 çoğu için uzun zamanların satış yeri, bence haksız değiller. bir çok teknikci farklı yorumluyor, 6,840 6,880 6,740 gibi rakamları sınır görüyorlar. Şu hali ile 6,740 kritik değer, bugün üzerinde kapatması yeterli olur. Bir anda uçup kaçmaz, üzerinde çok baskı var. Ama 6,740 üstü ve altı iki ayrı dünya.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Doları 6,495 den yakaladım bende, 6,740 çoğu için uzun zamanların satış yeri, bence haksız değiller. bir çok teknikci farklı yorumluyor, 6,840 6,880 6,740 gibi rakamları sınır görüyorlar. Şu hali ile 6,740 kritik değer, bugün üzerinde kapatması yeterli olur. Bir anda uçup kaçmaz, üzerinde çok baskı var. Ama 6,740 üstü ve altı iki ayrı dünya.

.
    .
    Bence regular flat denen tipi yapıyoruz dolarda. Yani B kısmını... Bu dünya ortamında bu dolar fiyatı anca B yaptırabiliyor bence.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    adetim değildir amma kendimzi koruma adına doları 6.38 den beri taşıyorum

7.1X -6.6X arası gidip gelecek gibi kısa vadede ..öngörü ..çuvallayablirmde

Hulkiye bildiğimiz hulkiye ..hep aynı terane
    Kürsel bazda dolar bolaşmaya başladı ama bizim ülkenin siyasi kavgaları nedeniyle dolar fazla düşmez elimizde ne abd tavhili var dolar getirecek ne swap var ne de yardim alacak ülke düşmez yani bende 5.20 maliyetli yastık altı dolar ve gold var parayı sisteme sokmak istemiorum yok gözüyle banıyorum ona çünkü ne olacağı belli değil eğer işler iyice kötüye giderse bir devalüasyon bekliyorum ben açıkcası

4. Sağolsun halkbank bizim yerimize 56 milyon lira bağış yapmış. Bana kimse sormadı, aranızda kimseye sordular mı? Demokratik bir ülke olsa dava açarsın. Halka açık şirket nasıl böyle birşey yapabilir diye. Biz dava açsak anayasa kitapçığı değil CMUK kitabını komple cebimize sokarlar.

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    Bence regular flat denen tipi yapıyoruz dolarda. Yani B kısmını... Bu dünya ortamında bu dolar fiyatı anca B yaptırabiliyor bence.
    dolarda amaç kazanc değil, korunmak, 6,740 altında 6,5 ihtimal dahilde veya 6,4 ancak arjantin defult demiş bugün.

6. İtalya ispanya almanya ingiltere ve boris hastanede, boris giderse avrupa çöker, parite 1/1'e gelir. Bence tabi. Boris dikkatle izlenmeli.

Bu hasta devletler ne zaman kurtulacak, hayat ne zaman yeniden başlayacak, başladığında eski hale nasıl dönülecek.

ABD yi hiç hesaba katmıyorum.

ABD para basıyor sınırsız, dolar değersizleşecek, şuan en büyük kanı bu, ekonomistler bu kanıyı devam ettirdikleri sürece dolar düşmez. Abd nin bastığı dolar bana gelmiyor, belki biraz gelecekti damat engelledi.

S400 leri aktifleştireceğiz.

Elimdeki çinli banka halktan daha fazla güven veriyor

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    İtalya ispanya almanya ingiltere ve boris hastanede, boris giderse avrupa çöker, parite 1/1'e gelir. Bence tabi. Boris dikkatle izlenmeli.

Bu hasta devletler ne zaman kurtulacak, hayat ne zaman yeniden başlayacak, başladığında eski hale nasıl dönülecek.

ABD yi hiç hesaba katmıyorum.

ABD para basıyor sınırsız, dolar değersizleşecek, şuan en büyük kanı bu, ekonomistler bu kanıyı devam ettirdikleri sürece dolar düşmez. Abd nin bastığı dolar bana gelmiyor, belki biraz gelecekti damat engelledi.

S400 leri aktifleştireceğiz.
    kraliçe ölmeyince boris kriz geçirmiş dirler
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 674/1003 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •