Sayfa 684/1003 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    senin seralar hastane olacakmış.
    hastalar taze sebze meyve tüketir, ama ben serayı kurup çıkıyorum, bir daha içeri almazlar beni. satılan mal geri alınmaz hesabı.

2. bir kaç yeri okudum, benim gibi sazanlar çokmuş, hemen atlamışlar. ama kardeşim cumhur açıklama yapacak diyorlar, kravat takıp ekran karşısında bekliyoruz, reis çıkıyor, 10 madde sayıyor, çamaşır, binek at, pamuk, demir fabrikası de di, tamam tansiyon sorunum yok, ama kalp krizi her şekilde mümkün. şimdi yarin yastık altına 1 adet ilave yapılmayacağını kim garanti eder.

milletimiz neden yastık atına altın koyuyor.
    hep acı tecrübeyle yoğrulmuş
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    bir kaç yeri okudum, benim gibi sazanlar çokmuş, hemen atlamışlar. ama kardeşim cumhur açıklama yapacak diyorlar, kravat takıp ekran karşısında bekliyoruz, reis çıkıyor, 10 madde sayıyor, çamaşır, binek at, pamuk, demir fabrikası de di, tamam tansiyon sorunum yok, ama kalp krizi her şekilde mümkün. şimdi yarin yastık altına 1 adet ilave yapılmayacağını kim garanti eder.
    Şimdi mevduat sayfasında 1 arkadaş yazmış diyorki bankadaki paramı çekeyimmi. ben şüphelendim reisten bizim paraya el koyarmı diye. yani tek sen değil böyle anlayanlarda var.

Guney Kibris paralara el koymustu. %70 gibi bir rakam hem de. IMF ile bir olup. Ben el koyacaklar diye hepsini hisseye sokmustum 2018'de. Ustune yatmasinlar diye de buyuk ortagi yabanci olan TAV'i secmistim.

7.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Şimdi mevduat sayfasında 1 arkadaş yazmış diyorki bankadaki paramı çekeyimmi. ben şüphelendim reisten bizim paraya el koyarmı diye. yani tek sen değil böyle anlayanlarda var.
    bizim işlerimiz hep bir kriz yönetimidir, ithalat ve ihracat yapanlarda kriz bitmez, gürcüden para geliyor, arada bir hacker mail adresini değiştirp kendi hesabına çekiyor, bankacının dikkati ile bizi arıyor, paramız doğru yere geldi. Kriz yönetimi tecrübe ister. Böyle durumlarda kaliteli insan iki halde kendini belli eder, birisi doğumda diğeri ölümde. Malasef güçü yaşı yetkisi büyük olan insanlarımız da kriz yönetimi yok. Kriz böyle yönetilmez. Örneğin 15 temmuz güzel yürütüldü, planlı plansız önemli değil ama halkı yanına alabildiler. Bugünde halk gelmeli 1,5 milyar nedir. Ben cumhur olacağım para isteyeceğim, sadece bakınız sadece diyorum, ülker 10 milyar, koç 15 milyar vermeyecek, bunların tüm küçük koçlarını anında keserim, kendimi de yakarım onları da yakarım. Bende biliyorum o ekranda anlatılan olmayacak ama kriz böyle yönetilmez. Merkel bugün ne dedi, AB eskisi gibi olmayacak. Yani ben sınırları açmam diyor. Bil gates başkan olur mu diye dün sordum, aday olur mu diye, gece bill gates, 200 bin ölüden daha az olacak de di, borsalar yükseldi. Krizi merkel Bill gates macron yönetiyor, biz izliyoruz.

8. arkadaş hala aklım almıyor almıyor almıyor.....
    virüsle böyle mücadele edilmez eldivende taksak kondomda kullansan virüs bulaşır. Bulaşacakta...
    Bu olmazsa farklı türleri bulaşacak geçen aya kadar domuz gribi devam ediyordu...
    para ile ne ilgisi var neden insanlardan para topluyorsunuz.
    zaten insanlar vergisini veriyor. yıllarca toplanan paralar nereye gitti.
    ayrıca sen aşı enstütü kur lab aç bütün uzmanları topla hemen çalışmalara başla !!!
    devlet olarak paraya mı ihtiyacın var bas parayı dağıt !!!
    Aşıyı bul sonuç odaklı ol. !!!
    Yok bu kafa ile olmayacak...

Sayfa 684/1003 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •