Sayfa 689/1003 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Olan olmuş zaten bu saatten sonra zırh giysen nolur. Başta yakalanmamakti ,kaçtı o da.

Tekalif-i Milliye gece don arıyormuş.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    100. vakadan sonraki salgın gelişimi
    Daha once tombikte de soyledim, bir daha soyleyeyim. Cok emek harciyorsun. Eline saglik arkadasim.

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Tekalif-i Milliye gece don arıyormuş.
    Sayın CB nı 10 maddeyi sayarken izlediniz mi? Her maddenin son kelimeleri olan el konulacaktır sözlerini prompterden okurken gözleri parlıyordu aramızda olan pek yoktur ama döviz mevduatı olanlara kabaran bir şey var.

Sayın bahriyeli, sevgili 666 ve diğer dostlar iyiki varsınız. Bazı duyguların maddesel karşılığı yoktur. Bu aralar bu hazzıda almak güzel. Birde hulkiye eteğini çıkarabilsek tadından yenmez... Kalın sağlıcakla

5. Son dakika… İngiltere Başbakanı Boris Johnson yoğun bakıma alındı

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Burak bosver bunlari, mallan hadi. Herkese bulasmistir zaten virus simdiye kadar. Suru bagisikligi kazaniyoruz iste.
    Bugün kü ve yarın ki yükselişin fake olduğunu düşünüyorum tamamen önceki gözlemlerime ve hislerime dayalı.
    evet belki virüs yüzünden değildi ama borsa davranışı sonuçta basit 2 yönlü harekettir.
    şu anda halkbank 5,80 olması gerekiyordu ama hala 5 lerde normal değil.
    piyasa fiyatlaması değil bu. başka bir dalga var 2. ci bir konu var. henüz bizim bilmediğimiz diyebiliriz.
    belki saklıyorlar belkide beklediklerinden daha fazla uzun sürecek.
    Fed para basma olayı da fiyasko olabilir. Değerler uyumlu değil.
    Basit indikatörlerin çizimlerinden bahsetmiyorum.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Sayın CB nı 10 maddeyi sayarken izlediniz mi? Her maddenin son kelimeleri olan el konulacaktır sözlerini prompterden okurken gözleri parlıyordu aramızda olan pek yoktur ama döviz mevduatı olanlara kabaran bir şey var.

Sayın bahriyeli, sevgili 666 ve diğer dostlar iyiki varsınız. Bazı duyguların maddesel karşılığı yoktur. Bu aralar bu hazzıda almak güzel. Birde hulkiye eteğini çıkarabilsek tadından yenmez... Kalın sağlıcakla
    millet telaşa düştü.
    yarın da yandaş medya da holdıng isimlerini söylerler.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Petrol %6 ekside
    ABD borsalari %6 artida

Hani petrol dusunce borsalar dusuyordu?

Sayfa 689/1003 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •