Sayfa 691/1003 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    2 bekleyen 1 bekler 1 bekleyen 0.5 bekler...

En son bu sirket battı almayayım der, baska hisselerde beklemeye baslar

Ömrü beklemekle geçer.

Borsacı birisi hissesiz nasil bekliyor, hic aklim ermiyor.
    Muahahahahaha. Cok iyiydi. En son bu batti baska yerde bekleyeyim

Sen naptin, keyfin yerinde mi osisa? Cok tirstilar seyden. O kadar kocakari yaglari da soyledim ama dinleyen olmadi.

En son ustlerine "aglak, korkak" diye gittim. O da yemedi. Bu arada medya benim pesime dusmus, bugun haber yaptilar "Bir tane papaz tam benim dedigim gibi histeri diyormus seye, sonra da seyden olmus" diye. Yemezler i.ne medya, korkutamazsiniz beni!

2.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Sayın CB nı 10 maddeyi sayarken izlediniz mi? Her maddenin son kelimeleri olan el konulacaktır sözlerini prompterden okurken gözleri parlıyordu aramızda olan pek yoktur ama döviz mevduatı olanlara kabaran bir şey var.

Sayın bahriyeli, sevgili 666 ve diğer dostlar iyiki varsınız. Bazı duyguların maddesel karşılığı yoktur. Bu aralar bu hazzıda almak güzel. Birde hulkiye eteğini çıkarabilsek tadından yenmez... Kalın sağlıcakla
    burada bir bilgi veriyor. dikkat edilecek nokta.
    kamu bankalarının müşterilerin kredi geri ödemelerindeki 90 günlük süreyi 180 güne çıkartıyor. Takip sürelerini uzattılar.
    anlamı 1 çeyrek süreden daha ileri bir tarihe karlılık ötelenmiş oldu. Yani ne düşünülüyorsa +91 gün olarak düşünün kü.
    yansımasını 2 çeyrek sonra göreceğiz demektir. ilk 9 aydaki verileri 11ci ayda sağlıklı yorumlayabiliriz.

Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    teorik olarak hiç işlem yapmamakta karlı sonuçlanabiliyor uzun vadede.
    mesela altın alıp hiçbir şey yapmasaydın daha çok kazandıran yoktur heralde. aslında var alkol
    Hersey gulluk gulistanlikken kazandirmiyor borsa maalesef. Onceden tahmin etmek gerekiyor nelerin olacagini. Ayi tuzagi da diyorlar simdilik, yeni bir dip bekliyorlar.. ama bence korku faktoru azaldi seyin, hayat devam ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahahahaha. Cok iyiydi. En son bu batti baska yerde bekleyeyim

Sen naptin, keyfin yerinde mi osisa? Cok tirstilar seyden. O kadar kocakari yaglari da soyledim ama dinleyen olmadi.

En son ustlerine "aglak, korkak" diye gittim. O da yemedi. Bu arada medya benim pesime dusmus, bugun haber yaptilar "Bir tane papaz tam benim dedigim gibi histeri diyormus seye, sonra da seyden olmus" diye. Yemezler i.ne medya, korkutamazsiniz beni!
    Ben işbank ve halk gırtlağıma kadar doluyum.

Yalniz halktaki bugun yaptiklari hosuma gitmedi.

Birilerinin satmasini bekliyor olabilirler

92500/ 95000 arasi bir miktar satacagim.

Dip dalgası bitti ise bir anda 95 uzerine atmalilar. Kopus boşluğu olmali, sart ...

Yok bitmediyse 95k/92500/ 89100 bu arada git gel yapar.

5. Bedavaya milyonlarca kağıt para bas...
    Gel borsalardan bedava şirketlere ortak ol...
    Paranın sahibi oyunu istediği gibi kurar..

6.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    2 bekleyen 1 bekler 1 bekleyen 0.5 bekler...

En son bu sirket battı almayayım der, baska hisselerde beklemeye baslar

Ömrü beklemekle geçer.

Borsacı birisi hissesiz nasil bekliyor, hic aklim ermiyor.
    Valla yalan yok bir hisseyi 8 yıl bekledim son 2 yıl tam istediğim noktaya geldi.
    Tam sorun çözülmeye yakın hisseye atlarım dedim ben atlayamadan battı kapandı.
    Ne sövdüm tahmin edemezsiniz. Bari 300-400 bin dolar yatırsaydım da öyle batsaydı dedim.
    2017 yılında 14 liradan beri alım yapmak için bekliyorum.
    Halkbankta 3. yılımdayım.

7.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Burak citinin dediği 3.75 gelecek mi,acil yorum
    sanırım tekrar revize etmişlerdi 4,1 gibi bir rakam. en son halkbank kaça kadar düştü bakmadım.
    eğer yarınki hareket için soruyorsan satıp alttan yerine koymak için günlük en iyi makasa sahip olacağın gün olabilir.
    tabi piyasa yapıcıların bilebileceği bir konu bu yukarıdan aç daha yukarıda sür olabilir.
    5,8 olması gereken kağıt değeri 5 olması saçma. bakış açını bozmadan kendin karar ver.

Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    Valla yalan yok bir hisseyi 8 yıl bekledim son 2 yıl tam istediğim noktaya geldi.
    Tam sorun çözülmeye yakın hisseye atlarım dedim ben atlayamadan battı kapandı.
    Ne sövdüm tahmin edemezsiniz. Bari 300-400 bin dolar yatırsaydım da öyle batsaydı dedim.
    2017 yılında 14 liradan beri alım yapmak için bekliyorum.
    Halkbankta 3. yılımdayım.
    Kademeli niye denemiyorsun? Bir parti simdi, bir tane 6 ay sonra, vs. Bir maliyet olusur sonucunda madem uzun sure bekleyebiliyrosun (ya da tasiyabiliyorsun).

Sayfa 691/1003 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •