Sayfa 695/1003 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Günaydın cafe, eliot için araştırmalarımız tüm hız devam ediyor, buna dair değerli bir hoca dün gece uzun uzun yazdı, dow için yeniden bir dip beklemiyor, endeks düzeltmelerle beraber yukarı yönlü gidecek gibi, bazen %3 aşağı bazen %5 yukarı.

Şahsen ben dolar alıp satmaya devam ediyorum. Dolardaki beklentim 2020 içinde 12 lira. Bu rakamın eylülden sonra gelmesini bekliyorum. Eylüle kadar tüm imkanlar zorlanacak. Dolar da 6,4 rakamı tehlikeli, oralara gelirse 5,5 liraya kadar gerileyebilir.

Senet taşımadığım her gün daha rahat uyumanın yanında, aylık düzenli gelirlerim den dolar alıyor olmak ve onu rakam olarak görmek ise ayrı bir keyif olacak. Senet taşırken hata yapıyoruz. 7 lirada sat al yaptık, sonra 5,6 da yaptığımız daha faydalı oldu ve en son migros hayat öpücü verdi, bu bağlamda bu kazanımı asla riske atamam.

fed çok fazla dolar bastığı için dünya varlıklara saldırıyor kanısı oluştu bende.
    dolar işi riskli gibi
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    fed çok fazla dolar bastığı için dünya varlıklara saldırıyor kanısı oluştu bende.
    dolar işi riskli gibi
    Şahna, şuan senette duran durmalı, ky senetten uzaklaştı, dinlenme yerlerini bularak sat al yapabilir. düştüğü şekilde yükseliş neden olmasın.

Ama en 2020 eylül sonrasında yatırım yapıyorum, ülkenin reel sektöründe aktif çalışan ve çalıştıran biriyim. Örneğin dün bir fabrika kapandı, o acılırsa bende dolarımı satarım gibi kriterlerim var. Ama buradaki amac kazanç ise tasarruf ve birimde bir kazanctır, senet taşırken ben bunu başaramadım, bu şekilde en azından her ay tasarrufum bir para birimi gibi görünüyor.

Çin krizinde diğer sitede 302 liradan gram altın almıştım, gram bugün 360 lira. Kendime göre kararlarımın doğru olduğunu sadece bir süre sonra o karardan vaz gectiğimi gördüm, bu nedenle ilk karar yol olarak izlenecek.

4. Burakcığım, bunların hepsi kamuoyunda bilinen şeyler. Mesele şu :Hırsızları, hırsızlar yakaladı. Fetöcülere bu dönen paradan koklatmazlarsa olacağı buydu. Bana vermezsen oyarım seni. Oydu mu? Oyamadı))) topunun aq. sın.

6.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Burakcığım, bunların hepsi kamuoyunda bilinen şeyler. Mesele şu :Hırsızları, hırsızlar yakaladı. Fetöcülere bu dönen paradan koklatmazlarsa olacağı buydu. Bana vermezsen oyarım seni. Oydu mu? Oyamadı))) topunun aq. sın.
    Ben yeni izledim. oysa o kadar takip ederim gözümden kaçmış. Ben bile kaçırdıysam. Mutlaka detayları bilmeyenler olabilir.
    Halkın neden dolara geçtiği bir başka şekilde tekrar anladım.
    Umarım yükselir de şu hapis hayatı yaşayanlar halkbanktan kurtulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

secbul kardeş sen de TREND İN çizgili halisin
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 695/1003 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •