Sayfa 70/1003 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 553 - 560 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    mesele budur, Putin satrançta şah-mat hamlesini yapar gibi yaptı bu hamleyi hiç kuşkunuz olmasın, Rusya değil de ABD'deki frackers'larla shalegas'cılar bundan sonra ne olacağını düşünsünler artık
    Üstad benim içim rahat sarı kafa gerekirse melaniyi arabistanda halka arz eder (hatırlarsanız bir şeyhten teklif gelmişti) kasım 2020 ye kadar küresel krize müsade etmez. Sonrasını bilemem...

2. Global piyasaların kurtuluşunu buldum...
    Petrolle her yerimizi kaplıyoruz, corono dahil hiç bir virüs bulaşmıyor...
    Petrol de borsalarda tavan olur...
    Hayvanlar üzerinde denendi, denek insan hayvanı arıyoruz...

Yazık hayvana her tarafına bulaşmış katran...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

3. 5.55 beklemeden 5.60 dayanamayıp 2 li dipten aldım...
    Demek ki çok seviyorum..
    Üçüne beşine bakmadan...

Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Global piyasaların kurtuluşunu buldum...
    Petrolle her yerimizi kaplıyoruz, corono dahil hiç bir virüs bulaşmıyor...
    Petrol de borsalarda tavan olur...
    Hayvanlar üzerinde denendi, denek insan hayvanı arıyoruz...
    Yazık hayvana her tarafına bulaşmış katran...
    Cok yasa guldurdun MSB.

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    FED kısa zamanda 2. bir faiz indirimine gidecektir, bu indirim sonucunda ABD'de faizler büyük ihtimalle %0 - 0.5 aralığına inmiş olacak, pratik anlamda %0 demektir bu
    sn. TRENDHOUND,
    3-5 yıl önce 9-10 TL den (bir yıl içinde 20 leri görecek ümidiyle) 1,2 milyon Halkbank hissesi almıştınız.
    Uzun zamandır borsayı takip etmediğimden paylaşmışsanız duymadım.
    Bunları ne yaptınız, hala duruyor mu?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ruslara birşey olmaz kendi kendine yeten ülke, bildiğim kadarıyla cari fazla veriyorlar ve merkez bankalarında 500 milyar dolar var.
    aynen öyle, Putin gerçek bir lider ama Trump farklı, zaten Trump'ın iş hayatında 11 kere batmış olmasından (konkordato ilan etmesinden) ne tür bir lider olduğu belli
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

7. dowun tepkisine kulak vermez bunlar, illaki açılış ve kapanışla yürüyecekler.

8.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Üstad benim içim rahat sarı kafa gerekirse melaniyi arabistanda halka arz eder (hatırlarsanız bir şeyhten teklif gelmişti) kasım 2020 ye kadar küresel krize müsade etmez. Sonrasını bilemem...
    güzel espri Doktor, zaten senin esprilerin her zaman güzel oluyor ne de olsa Samandağ'lı hemşerimsin, bu kriz geçicidir bana göre de, dolar endeksine bakarsak gidişat 3 aşağı 5 yukarı V tipi bir tepki şeklinde olacak gibi duruyor, dediğin gibi ABD'de 2. başkanlık seçim döneminde bir krizin çıkmaması gerekiyor ve bu yönde önlem alacaklar, FED faizleri %0'a çekecek falan filan
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Sayfa 70/1003 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •