Sayfa 702/1003 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    avrupa da ölenlerin çoğu türk yada türk gibi davrananlarmış.
    rahmetli boris de puroyu severdi
    Doğrumu acaba bu boris bisikletle markete alış verişe gitmiş tek başına. sonrada bu hastalık çıkmış deniyor.?

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Doğrumu acaba bu boris bisikletle markete alış verişe gitmiş tek başına. sonrada bu hastalık çıkmış deniyor.?
    o kadarını bilmiyorum.
    ama ben adamı ayakta gömerim.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Biraz faizleri artırsak iyi olacak ama hiç düşünen yok sanırım. Bu cds ile kimse gelmezki adama kazanç cücük gibi kalır.
    666 ortağım ile yazdık, 10 gün önce acil 3-5 puan ne ise faiz gelmedi dedik, ben biraz marjinal olarak %20 gibi bir oran istedim. Damat aradı, eve adam gönderebilirim de di, beni susturdu.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    666 ortağım ile yazdık, 10 gün önce acil 3-5 puan ne ise faiz gelmedi dedik, ben biraz marjinal olarak %20 gibi bir oran istedim. Damat aradı, eve adam gönderebilirim de di, beni susturdu.
    Öyle 3.5 puan faiz artırımı ile kimseye döviz bozdurtamasın. en az eski seviyelerine çıkarsa faiz millet dönüş yapar.yani % 20 civarları.

Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    forumu evlere tıkılınca sıkı takip eder oldum, eleştiri kabul ederseniz şunu söyleyebilirim(kişisel değil başlık olarak), bu başlıkta fikirler hızlı değişiyor, takip eden çoğu kişi bu hıza yetişemez.

sayg,
    Dunya cok cabuk degisiyor. Borsaya sabit olarak bakmak yanlis. Cogumuz gelen verilere gore dusuncesini de degistiriyor hakli olarak.

Tav

Karayilan ve I.netec gitmemis. GK hazirun cetvelinde varlar. Eskiden lot miktarlarini gorebiliyorduk, artik devlet niye bunu kapattiysa yani. Sirket, yani para babalari zaten gorebiliyor. GK'dan once veriliyor sirkete liste.

7.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    avrupa da ölenlerin çoğu türk yada türk gibi davrananlarmış.
    rahmetli boris de puroyu severdi
    Bir ara Payitaht'ı çok izliyordum, en az ilk 100 bölüm falan, Abdulhamit han kübada ve ingilterede bir ajanı vardı, belki bu BORİS (torun olarak) REİS'e bağlı, bunu anladılarsa virüs öldürür. Amma senaryo çiziyoruz ya.

Potföyde

Halk =Yeşil =0,14 kr
    Ak = Kırmızı = 0,64Kr
    Ekgyo =Yeşil =10Kr
    Doaş =Kırmızı = 1,18TL
    Gerel = Yeşil = 0,60Kr
    THY= Yeşil =0,73
    ICBC Toksik yatırım kırmızı = 1,53TL

Akbank gıcık etti beni garan giderken o gitmiyor

Sayfa 702/1003 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri