Sayfa 704/1003 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: HALK Cafe - II

E ben de geyik yapiyorum ksxr. Ama daha 3 gun once satmisti havacilari ABD'de buffet. Dur bulayim.

Eee, herkes TREND'i ters indicator olarak kullanir, ben de Buffet'i. Muahahaha.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu Buffet de kacip gidiyor. Apple'i 200'de satmisti 300 olmustu.

Warren Buffett Dumps Delta Air Lines, Southwest Airlines As Coronavirus Pandemic Slams Industry

Warren Buffett's Berkshire Hathaway (BRKB) has sold off millions of shares of Delta Air Lines (DAL) and Southwest Airlines (LUV) over the past few days, regulatory filings showed on Friday. That sent Delta stock, Southwest stock and other airline stocks lower after hours.

The sales of Delta stock — nearly 13 million shares, for around $314 million — were dated Wednesday and Thursday, according to the filing. Berkshire sold off 2.3 million shares in Southwest on those days as well as on March 16, transactions that totaled out to about $74 million.

Berkshire Hathaway owned around 59 million shares of Delta following the sales. It owned 51.3 million shares of Southwest Airlines.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Is Yatirim fena cizdi Karayilan verdikten sonra. Helal olsun.
    Yürü be tavana artık

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    E ben de geyik yapiyorum ksxr. Ama daha 3 gun once satmisti havacilari ABD'de buffet. Dur bulayim.

Eee, herkes TREND'i ters indicator olarak kullanir, ben de Buffet'i. Muahahaha.
    şu Trend buraya gelince ne diyecek çok merak etmeye başladım
    men dakka dukka

Hadi yavrum karabatak uç uçur bizi

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ABD'nin swap hamlesinden bizede elma düşer mi?

6.  Alıntı Originally Posted by galinse Yazıyı Oku
    Hadi yavrum karabatak uç uçur bizi

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Son dakika: Dev banka duyurdu! Kredi borçları 3 ay faizsiz ertelendi

Son dakika haberlere göre, yeni tip corona virüsün (Kovid-19) ekonomiye ve vatandaşlara etkisini bertaraf etmek için açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi, işverenden esnafa, çalışandan emekliye kadar pek çok kesim için önlemler içeriyor. Buna göre; işlerinin olumsuz etkilendiğini beyan eden esnaf ve sanatkarların Halkbank'a olan kredi borçlarının, nisan, mayıs ve haziran anapara ve faiz ödemeleri 3 ay faizsiz olarak ertelendi.
    Bu da arada kaynadi. Banka halkimiza gercekten yardim ediyor. Umarim yatirimcisini da gorur gunun birinde.

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku

Muahahahaha. Galinse gelmis hemen. Neyse moral olmustur biraz.

Bir supriz yok, Pegi'nin performansi her zaman daha iyi olacak. Degistiremedik ki.

Sayfa 704/1003 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •