Sayfa 710/1003 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Çok ********ce hareket edip hisseyi , tarumar ettiklerini gördük.

Ama bugünkü yaptiklari hicbir kitapda yazmaz.

Bu kadar adi hareketler yapilmaz.

Halkbank hissesine sahip çıkmalı bu hırsızlara prim vermemeli.
    Ne bekliyorsun ki ? Yani gerçek anlamda beklentin nedir 2 gün öncesinden yükselişi görüyorum ama girmiyorum.
    Dün bugün artı gösterip sonra sattılar yarında satış gelse şaşırmam. Yani kimsenin zarar etmesini istemem.
    Ama bunlar böyle... bir şey desem küfretsem ben forumda ceza yerim. Bende yokken deli oluyorum. Sizi düşünemiyorum.
    Neyse anladım seni. sende beni anlamışsındır. spk bddk masak ne takip ediyor acaba...

2.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku

Burada yazan arkadaşlara soruyorum....

Bir üye kendince bir yorum paylaşmış gruba...............karşılığında SherlockH 'den aldığı cevap ;

" yav hee hee " ve " bırakın bu polyanna işini "

alay ediyor....rencide ediyor....

sizlerin burada yazdığınız bir yoruma böyle alaycı bir cevap verseler nasıl hissedersiniz ?

forumlarda tartışma her zaman olabilir......saygı sevgi çerçevesinde olduktan sonra başımızın üstüne...

ayrıca forumda anket yapmak ne zamandan beri art niyet oluyor...bunu da anlamış değilim...böyle bir ithamı da kabul etmiyorum...

cevap hakkı doğduğu için yazıyorum....kendimi savunmak zorunda kaldım...

verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim...
    Sayın Altay,

Bana göre SherlockH her şekilde haklı.
    1. kendisi üye admin değil sizin yapıcı olmanız lazım sopa kullanmayı söyleme değil.
    2. gördüğüm yazılar yüzünden gene haklı, solunum cihazi ile hissenin ne alakası var. Yazan kişi hayal kuruyorum dese belki.
    3. birçok sosyal ağ kanalı var. ne gerek var telegrafa gelin burada yazın. aynı adamlar her yerde yazıyor gereksiz gürültü.

3. Devir hocanın xu100 topiğinin ara sıra okunmasında fayda var, değerli bir uzmandır, petrolde bir dip daha görüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    Ne bekliyorsun ki ? Yani gerçek anlamda beklentin nedir 2 gün öncesinden yükselişi görüyorum ama girmiyorum.
    Dün bugün artı gösterip sonra sattılar yarında satış gelse şaşırmam. Yani kimsenin zarar etmesini istemem.
    Ama bunlar böyle... bir şey desem küfretsem ben forumda ceza yerim. Bende yokken deli oluyorum. Sizi düşünemiyorum.
    Neyse anladım seni. sende beni anlamışsındır. spk bddk masak ne takip ediyor acaba...
    Ben seni anlayamam.Kizmiyorum sana anlayamiyorum

Benim mizacima yapıma yatırım anlayışıma ters senin düşüncelerin.

Benim elimde hisse olmasa birak forum sayfasını ekonomi haberi bile okumam. Yani burada hatalı olan bir şey var.

Benim sinir olma nedenim tahtada ki oyunlar, ha sinir olup nemi yapıyorum.Yine aliyorum, ama verip aliyorum.

666 nin paylaştığı 5.03/5.05/5.06 alis emirlerinin bir kismi benim emirlerim.

Maliyet düşünüyorum.

Yani hisse aldim oturup beklemiyorum.
    Yarin hisse 4 lira olsa zarar yazmam...

Tahtayı okuyorum, zayıf güçlü anları arıyorum, güçlü anlarda bende ilave aliyorum, zayıf anlarda satiyorum.

Yarin baktim piyasa kotu ilaveleri satarim, bist zayif ve güçsüz duruyor giriş olmayınca robotlar trade ediyor.

5. size bir dolar grafiği çizeyim, az sakinleşin. hayali grafik ama, mesnetsiz yani. Merkez İMF ye giderse bir iki sene esir eder bizi.

6. Grafik demiyorum, ama resimleri çizen ressamlar ayrı, yani bir birlerini tanımıyor fakat ikisi de ortak renk kullanmış, açık hardal rengi yada sararmış çimen resmi gibi. ikinci resim deki yeşil rezervlerin yönün gösteriyor, ilk resim ise rezervler böyle olursa, şu da şöyle olur gibi bir şey. Zıt kutuplar bir birini itiyor diye bir teori vardı sanırım.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    size bir dolar grafiği çizeyim, az sakinleşin. hayali grafik ama, mesnetsiz yani. Merkez İMF ye giderse bir iki sene esir eder bizi.
    Ulkenin basi beladan kurtulmuyor ki. Kriz ustune kriz. Yine de iyi idare ediyoruz.

Sayfa 710/1003 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •