Sayfa 726/1003 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Birsey yazsam simdi Burak'a gruptaki "rencide etme" maddesine takilacagim. Psikolojik baski yarattilar ustumuzde.

Notakli virgullu satirli bosluklu yazman mumkun mu acaba Burak? Guzel yazilarini okuyamiyoruz.

Aynaya baktim kendimi taniyamadim!
    20 yıldır küfür yiyorum o yüzden bana iban agomaz.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Ahmet Mergen hoca şöyle yazmış : ufak bankalara mı geliniyor acaba, 6 majör banka terk edildi galiba.
    başka banka mı var
    Mesela hangisi ufak ?

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Anayasayı bile bir kere delmekle birşey olmuyor 666 del gitsin ortak

DOCO da tavan vay anasını kuşlar .. kuşlara bağlı kağıtlar tavan sırasına girdilr

gerçi dün TAV iyi başladı kötü bitirdi
    Bence gereksiz risk olur. covidanya sorunu hala çözülemedi. ama kısa 1-2 günlükçüler için olabilir.

4. Fransa ilk çeyrek %6 ekonomik küçülme bekliyor, Almanya ikinci çeyrek %9 küçülme bekliyor. Almanya 3 ayda %9 büyük bir rakam. FED sanırım yarın akşam konuşacak, o ana kadar çok şey değişmeyebilir, cuma önemli. Abd irana İMF üzerinden 5 milyar covit kredi talebine engel olmuş. Büyük zalimlik. 185 ülkeye İMF para versin, 3 ülkeye vermesin. iran rusya Türkiye. Peki bu üç ülkenin ne günahı var, yoksa bu üç ülke 1-2 sene önce kendi parası ile ticaret falan mı yapacaktı. Hatırlayamadım böyle bir şey vardı sanki.

trump reis iranla aramızda bir telefonluk mesafe var diyor.
    ama bu iranlılar gururlu adamlar aramaya çekinirler diyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. bu doco ne yapar uçuş yok havaalanları boş demekki mutfaktakiler kendi kendilerine yemek yapıp para kazanıyor gerçi pegasus ve thy ucaklarıda yerde ama hisseleri havada biz taban beklerken yok tavan olacağız derler neticede biz bu işi bilmiyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Fransa ilk çeyrek %6 ekonomik küçülme bekliyor, Almanya ikinci çeyrek %9 küçülme bekliyor. Almanya 3 ayda %9 büyük bir rakam. FED sanırım yarın akşam konuşacak, o ana kadar çok şey değişmeyebilir, cuma önemli. Abd irana İMF üzerinden 5 milyar covit kredi talebine engel olmuş. Büyük zalimlik. 185 ülkeye İMF para versin, 3 ülkeye vermesin. iran rusya Türkiye. Peki bu üç ülkenin ne günahı var, yoksa bu üç ülke 1-2 sene önce kendi parası ile ticaret falan mı yapacaktı. Hatırlayamadım böyle bir şey vardı sanki.
    Bu yüzden dünyayı liderler yönetmemeli bilim insanları yönetmeli ve tek devlet olmalıyız.

8.  Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    Bu yüzden dünyayı liderler yönetmemeli bilim insanları yönetmeli ve tek devlet olmalıyız.
    ortak tek devlet olursa padişah kim olacak

Sayfa 726/1003 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •