Sayfa 730/1003 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by ciko45 Yazıyı Oku
    Yazmaktan ziyade sürekli okuyorum..çok faydalı ve eğlenceli topik..herkese çok teşekkür ederim..
    Eğer hulk hissen yoksa her topik eğlencelidir ortak

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hangi yemek borcu neobal ortak?
    gecen sene idi rüyamda gördüm bir kağıttan güzel para kazıyordun ardında ogü forumda birkaç kişiyiz size yemek ısmarlayacam hemde boğazda diyorsun boğazı gördüm ama senin yemeği göremedim

3. Dowu Ons Petrol elbette önemli. Ama tek bir adres arayanlar için, KRİPTO paralar yükselirse borsalar yükselir, Kriptolar izlenmeli. KRİPTOLAR da eliot sayımları ciddi aşağı gösteriyor. Belki FED den sonra düzelirler.

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Eğer hulk hissen yoksa her topik eğlencelidir ortak

5. İlave olarak sayın TH, bu şekilde gecenin KÖR saatinde gelerek alıntı yaparak yazı yazmanız şahsen bana bir fayda sağlamıyor. Gün içi monolog şeklinde olursa katılım sağlarız, diğer türlü yazılarınıza uzak kalıyoruz. Bilginize. Çünkü bir gün önce paylaşılan konu gündemden düşebiliyor veya yeni başka önemli konular gelebiliyor.

Vay canina, millete ruyasinda bile borclaniyormusuz!

BIST jubilemi yapayim, ismarlarim topige yazan herkese. mrtk goturur sizleri bogazda yemege benim adima.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Vay canina, millete ruyasinda bile borclaniyormusuz!

BIST jubilemi yapayim, ismarlarim topige yazan herkese. mrtk goturur sizleri bogazda yemege benim adima.

ortak rüyada olsa borç borçtur bu mrtk kim yemek yemeye giderken o bizi yemesin

8. AYHAN53, doların gelmiş geçmiş birinci REİSİ, şuraya yaz bir hedef, gözümüz şenlensin. Bu topik siteden ayrı çalışıyoruz, domeinler, serverler ayır işliyor, IP adresi dahi başka, parmak izi gibi silinmiş.

Sayfa 730/1003 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •