Sayfa 74/1003 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 585 - 592 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Dolar endeksinin satış yiyor olması yani doların diğer majör para birimleri (EUR JPY GBP CHF) karşısında değer kaybetmesi; FED'in çok yakında faizleri tekrar indireceği anlamına geliyor. Gösterge 10 yıllık ABD tahvillerinin yıllık getirisinin %0.5 e inmesi de piyasada böyle bir beklenti olduğunu, büyük ihtimalle faizlerin sıfıra doğru çekileceğini teyit ediyor.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

kap temettü haberi geldi.
    TH SENİN İŞ YATTI
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Dolar endeksinin satış yiyor olması yani doların diğer majör para birimleri (EUR JPY GBP CHF) karşısında değer kaybetmesi; FED'in çok yakında faizleri tekrar indireceği anlamına geliyor. Gösterge 10 yıllık ABD tahvillerinin yıllık getirisinin %0.5 e inmesi de piyasada böyle bir beklenti olduğunu, büyük ihtimalle faizlerin sıfıra doğru çekileceğini teyit ediyor.
    Th kardeş bu morallerinle bir 50 bin daha aldıracaksın bana. Halkbank’tan başka kapıt alamıyorum Ya o hale geldim. Bir de satamazsa oldum. 5.80 maliyet 50 bin lot 7.47 de bile satamadım.Dünya bir krize girerse o zaman ben bittim denektir. Çünkü 110 bin ödemem var 6 ay sonra...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    kap temettü haberi geldi.
    TH SENİN İŞ YATTI
    TVF 1 milyar tl den oldu desene.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ar dönemi artık sona ermiş olmalı, Kâr dönemi başlamış olmalı, ana hissedar olan TVF'nin acilen temettü gelirlerine ihtiyacı var, HALKB 2020'de hisse başına 1.5 tl temettü verse TVF'nin kasasına 1 milyar tl nakit girer, bu para da az bir meblağ değil
    Hemen cevap geldi size, temettü yokmus(kap), uzerinize çok oynuyolar merak ediyorum milyon küsur lotlariniz falan mı var.

6. Abd -7 lere yaklaştı. Biz zaten önceden yaptık bu miktarı. Bir de Abd nin etkisi sabah da vurmasın tekrar bizi.
    Dön vur çevir vur iyi sopa yiyoruz

7. Erken faiz kararı bu gece gelmeli, sıfır faiz sonra qe. Virüs yaraları böylece sarılır. Kısa sürede aynı şeyi iki kere yaşamak insanları ruhsuzlaştırdı. Abd nin kapanış değil gece rakamları yarın İçin bize fayda sağlayabilir. Lübnan dışında fire vermedik.

8.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Th kardeş bu morallerinle bir 50 bin daha aldıracaksın bana. Halkbank’tan başka kapıt alamıyorum Ya o hale geldim. Bir de satamazsa oldum. 5.80 maliyet 50 bin lot 7.47 de bile satamadım.Dünya bir krize girerse o zaman ben bittim denektir. Çünkü 110 bin ödemem var 6 ay sonra...
    dostum herkesin kendine özgü bir risk faktörü var, bak ne güzel diyorsun 110K ödemen varmış 6 ay sonra, demek ki senin hissede kalma gücün sınırlı, işte herkes bu tür spesifik gereksinimlerini dikkate alarak o şekilde yatırımını yapacak, geleceği önceden hiç birimiz bilemiyoruz sadece bir tahminde bulunuyoruz, öte yandan eğer olur da ABD ekonomisi resesyona girerse tüm hesaplar alt üst olur, eğer hisseye inanıyorsan o hissede kalma gücün olmalı aksi halde senin elinde olmayan nedenler yüzünden zamansız çıkmak zorunda kalabilirsin ve bu nedenle de kallavi bir zarar yazabilirsin.

Sayfa 74/1003 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •