Special Days Image
Sayfa 750/1003 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. xbank ...

bariz yükselen üçgen mevcut.
    120000 üçgen direnç seviyesi olup ,kırılması halinde formasyon hedefi 135000 paundır.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...db4d5377f7.png

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Kizildag ortak,Th de artık eski Th değil. Ölürcesine inanıp savunduğu hisseyi gözden çıkaracak duruma gelmiş.
    Bir zamanlar yağmur duasına şemsiyeyle çıkan çocuğun inancı vardı, yağmur yagmayinca şemsiye elinde kaldı, naapsin
    Kafama takılan iki şey oldu, birincisi doların hesap makinesi ile hesaplanarak değerinin 6 lira görünmesi. Bunu henüz merka bankası dahi çözemedi ve normalde doların bir değeri yok, değeri olan şey ise arz ve talep. Halkbank bir defter değeri var, ama doların yok, sen 6 lirayı nasıl buldun. DHT lar bugün satışa geçse dolar 3 liraya düşer. Veya biz S400 aktif etsek 7 liraya yükselir. Diğeri ise formasyon, insanların yıllardır kullandığı formasyonların hiç birini tanımıyor, gan diyoruz, gan öldü, finacan diyoruz, bu türkler kahve içerken borsa oynuyor, EW diyoruz, o sizin uydurmanız falan diye devam ediyor. İnsan kendinden şüphe ediyor.

Ben yazacağımı yazdım, yazılarıma asla cevap vermesin, bu nettir.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sayın TH cafede yazılan her yazıya lütfen kendini cevap vermek zorunda hissetme. Tamam biz bu işi bilmiyoruz ve sen en kralını biliyorsun, bizim çizdiklerimiz fincan ve diğer formasyonlarımız yok, kendimiz uydurduk. Ama lütfen şu bizim küçük fakir dünyamıza karışma ve müdahale etme, bak diğer yerde ileri geri konuştular, kıymet verdik buraya geldi bir düzen kurduk. Her yazılana bir muhalefet bir muhalefet, insan artık kendinden şüphe ediyor. Biz paralı yazar değiliz, ego peşinde hiç değiliz. Lütfen.
    fincan kulp demeyelim abi.
    cup and handle formation olsun.daha havalı oluyor

4.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    fincan kulp demeyelim abi.
    cup and handle formation olsun.daha havalı oluyor
    Emigma anlayan var, anlamayan var, o yüzden terimleri değiştirdik, örneğin dolarda A.Pitchfork formasyonu var, diğer adı DİRGEN. E bunu nasıl anlatacağız. İngilizcesini yazdığımızda kabul ediyor, Türkcesini etmiyor. En güzeli vob daki gibi go go go, 3 go long, 2 go short anlamına geliyor. Dil değil anlatım ve niyet önemli.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Kafama takılan iki şey oldu, birincisi doların hesap makinesi ile hesaplanarak değerinin 6 lira görünmesi. Bunu henüz merka bankası dahi çözemedi ve normalde doların bir değeri yok, değeri olan şey ise arz ve talep. Halkbank bir defter değeri var, ama doların yok, sen 6 lirayı nasıl buldun. DHT lar bugün satışa geçse dolar 3 liraya düşer. Veya biz S400 aktif etsek 7 liraya yükselir. Diğeri ise formasyon, insanların yıllardır kullandığı formasyonların hiç birini tanımıyor, gan diyoruz, gan öldü, finacan diyoruz, bu türkler kahve içerken borsa oynuyor, EW diyoruz, o sizin uydurmanız falan diye devam ediyor. İnsan kendinden şüphe ediyor.

Ben yazacağımı yazdım, yazılarıma asla cevap vermesin, bu nettir.
    E aynilarini ben de dusunuyorum. Beni de mi bloklayacaksin? Ne yapalim, herkes dusuncesinde serbest.

Bir de teknik analizciler gicik oluyor. Onu bildim, bunu tutturdum. Gunde 20 kere... iyice sinirlerimi bozuyorlar. Allahtan buraya yazan kimse oyle degil. Onlara karsi yazarim, ama burda da kendine sistem gelistirmis, emek harcamis bize calisma koymus kimseye birsey demek bizim haddimize degil zaten. TREND de tiye aliyor arada iste, ustune alinma bence KIZILDAG.

6. 18 yaşıma ilk bastığım gün gittiğim yerden sonra,birşey sırf ucuz diye ona meyletmemeye söz vermiştim. Yıllar geçip yaşlandıkça unutmuşum demek...
    Orda da hevesimiz kursağımızda kaldiydi

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Emigma anlayan var, anlamayan var, o yüzden terimleri değiştirdik, örneğin dolarda A.Pitchfork formasyonu var, diğer adı DİRGEN. E bunu nasıl anlatacağız. İngilizcesini yazdığımızda kabul ediyor, Türkcesini etmiyor. En güzeli vob daki gibi go go go, 3 go long, 2 go short anlamına geliyor. Dil değil anlatım ve niyet önemli.
    Ya Gerçekten Viop sayfasındaki arkadaş. devamlı Go go go yazıyor. ne demekse artık. galiba Şeytan taşlıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    E aynilarini ben de dusunuyorum. Beni de mi bloklayacaksin? Ne yapalim, herkes dusuncesinde serbest.

Bir de teknik analizciler gicik oluyor. Onu bildim, bunu tutturdum. Gunde 20 kere... iyice sinirlerimi bozuyorlar. Allahtan buraya yazan kimse oyle degil. Onlara karsi yazarim, ama burda da kendine sistem gelistirmis, emek harcamis bize calisma koymus kimseye birsey demek bizim haddimize degil zaten. TREND de tiye aliyor arada iste, ustune alinma bence KIZILDAG.
    Sayın 666, konu borsa yada başka bir şey değil, kunu bir mesai verme işi. Bir şekilde dolu yada boş yazıyorsun, akşam oluyor bitiyor. Üstün bir hoca gece gelip senin yazılarında bu doğru bu yanlış bu sacma, bu olmaz, bu olur. Böyle bir sınıflandırmaya yada derecelendirmeye gerek yok. Sanırım ilgili arkadaş reyting tutkusu sivil işinden geliyor, bizim dereceye yada icazete ihtiyacımız yok. Dün yazdım 8,24 garan alırım, geldi ve almadım, sorumlu mu tutulacağım. Yazılanları çok ciddiye almamak lazım. Ama yazıp unuttuğumuz şeyleri ertesi gün bir yorum eşliğinde okumak sıkıcı oluyor.

Sayfa 750/1003 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •