Sayfa 794/1003 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sasirdim acikcasi silikon isine bulasmana bahriyeli. Koca forumda bir sen ciktin. Ama dedigin de dogru, yaptiklarini begenmiyorsun. Abartmiyorum ben bir kere adamlar gittikten sonra duvari tekrar boyadim.

Yok ama benimkisi zevkten degil, caresizlikten. Ne kadar para verirsen ver adam gibi yapanini bulamiyorsun artik.

Hele tamir islerini falan tamamen unut. Devir tuketim devri. Bozuldu mu atiliyor.

Bak hikayeyi anlatayim...

Evdeki sofa var ya... bulana kadar canimiz cikti istedigimiz sekilde. Cok seviyoruz.

Alet bozuldu...

Pahali birsye degil. Mobilyaciyi (bayagi buyuk bir zincir) aradim yenisini almak icin...

Yok. 2 sene once durmuslar. Adamlar bir urun buluyor Cin'de, 50 konteyner getiriyorlar geciyorlar. Millet bitirince baskasi.

Baska yerlere baktik. Benzeri birsey yok.

Tamam tamire adam cagiralim dedik... Abartmiyorum tam 1 hafta ugrastim telefonlarda tamirci getirmek icin 50 degisik yerle. Gelmiyorlar aletin ucuz oldugunu anlayinca.

2 tane yay, bir ayak. Zor bir is degil.

Bak kac kisiyle chat etmisim whatsaptan. O kadar zamanimi yemisler ne oldugunu anlatana, resimlerini yollayana kadar.

Oturup o sofayi kendim tamir ettim. Altindaki siyah bez var ya, altini kapayan. Kac tane zimba ile tutturulmus tahmin et?

1047!

Cikarmasi tam bir iskence idi. Teker teker de saymadim, 11 kutu zimba teli bitirdim, hepsinde de 50 tane var.

1 haftami aldi lanet sey. Ama mis gibi oldu. Sevmiyorum angarya isleri. Zorunluluktan.
    Hangi ulkedesin? Eger abd deysen tamirciyi nextdoor dan bul. Cok memnun kalirsin

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Hangi ulkedesin? Eger abd deysen tamirciyi nextdoor dan bul. Cok memnun kalirsin
    ABD'de pek sorun olmadi simdiye kadar, ama tiyo icin cok tesekkurler.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/vanda-kad...k-pisirdi.html

amir devletden memur devlete
    çok güzel hareketler bunlar.
    Hic utanmiyorsun degilmi insanlarin akliyla alay etmeye

Sacma sapan ornekler bunlar. Hangi dine inanirsa inansin dine inanmak insanin beynini mahvediyor. Hicbir zaman dogru dusunemiyorsunuz. Sonrada egitimli insanlara alay konusu oluyorsunuz.

4. sayfamız renklendi. kimse kimseye hakaret etmiyor sadece görüşünü farklı olarak öne sürüyor o kadar.
    Bence sayfa böyle daha renkli.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Hangi ulkedesin?
    Simdiye kadar 666 ya bu soruyu sormayan kalmamıştır.Herkes merak eder, o ise geçistirir sır gibi.Hangi ülkede olduğuna dair anket yapcaz haftaya.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Nasil caliyorlarlmis, bunlar hep ayni marka degil mi ki? GE ile DAP en iyileri.
    Nasil caldiklarini bilmiyorum. Ben turk mallarinda bahsettim

Siz hangi ulkedesiniz?

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Simdiye kadar 666 ya bu soruyu sormayan kalmamıştır.Herkes merak eder, o ise geçistirir sır gibi.Hangi ülkede olduğuna dair anket yapcaz haftaya.
    Muahahahaha. O koydugum whatsapp resmine hizli baksaydiniz herifin kartviziti varmis avatarinda. Hemen gordum hallettim

8. Selam arkadaşlar, silikonunuzu ayrı derdinizi ayrı .... Herifçioğlunun biri çıkıp ne IMF si arkadaş biz bize yeteriz derse görürüm ben bist 100 ü. Silikon ile ilgili son kelam benden olsun. Eskiden malumunuz meftalara pamuk tıkarlardı. Teknoloji orayıda etkiledi. Artık silikon tabancasının ucunu mabada sokup bir tık ile olayı bitiriyorlar. Bu bilgide benden olsun

Sayfa 794/1003 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •