Sayfa 913/1003 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bilemiyorum KIZILDAG. secbul baba borsada biraz comez gibime geldi. Burasi varanta viopa ve bilumum kumarhanelere benzemez. Yiyecek icecek bile servis etmeden sey ederler adami.
    Bence tam tersi. mesela borsaya ilk gelen neyin ne olduğunu anlamaz, dalar ve öğrenir. Ama vobu varantı gören biri %1 senet kazancına %100 kazanc gibi bakabilir. Oh mis kafam rahat arkası sağlam gibi görüşler ile. Çünkü bu diğer mecra tam bir kumar. Mesela forex için biri şöyle yazmış ; "benden foreks hesabı istiyorlar, en yakın loto bayisinin adresini vererek onlara hayatlarının en büyük iyiliğini yapıyorum" demiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
    3 4 yıldır hulkun alım yerini bekliyordum.
    4.69 hesapladım bunca zaman içinde. Daha iyi alım yeri hesaplayabilen olur ise okuyalım öğrenelim. 4.72 maliyetim. Oda aman bir kaç kuruş hata vardır diye.
    Biraz heyecanliyimdir kusura bakmayın viop etkisi yüzünden. ..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
    Borsada onemli olan kazanmaktır. Kazanan kişi hep haklıdır.

Psikolojik YAS süreci

Noldu sahalara mi indin kulagini cinlatinca???

Nerden aldin degil de ne kadar kazandirdi daha onemli benim icin. Trade yapiyorsan zaten en dipten de almis, en tepeden de satmissindir. Ben hem tasiyorum hem trade yapiyorum mesela.

5. Alacaklar, vergiler ertelenmiş..
    Yakında tümden silerler borçları...hahahah
    Baldırı çıplak kamunun kamburbankı...
    İyi ki vermişim
    Gitti onca zaman...yazık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
    Trade yapmıyorum yaparsam yazarım. . Ama uykum var gündüzleri ara ara genelde yatıyorum. Yorgun oluyorum.
    Hulkdaki varlığımin hepsi trade diyebilirim. Diğer marketlerde ne kazandı isem.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
    Hulk şu aralar diğer senetler gibi gitmez çünkü onlarin çoğu tepki hareketinde. Biz ise yeni bir uzun devasa trendin başındayız bence. Ufak ufak başlayacak. Hepimize zayıf gibi gelecek bence.

Psikolojik YAS süreci

8. Şimdi buradan 120 bin endeks, 5,90 dolar olur mu, olursa sen seyret. Ama siz siz olun gördüğünüze duyduğunuza okuduğunuza inanmayın. Bir kalem bir kağıt, hesap yapın. Kendi hesabınıza güvenin. Bilanço açıklanmasına 1-2 gün kala aracı kurumların tahmin yapması gibi borsa dolar olmaz. Bu aracı kurumlar ikinci çeyreği, üçüncü çeyreği tahmin etsinler. Buradan yani 6,999 dan dolar almakta riskli, 102 binden endeks almak da riskli. Yine akibeti bilinmese de, petrolden ucuz, sudan biraz pahalı HALKBANK görünüyor.

Kalem kağıt alıp hesap ederken incelemeniz gereken kilit isimleri yazayım : S400-Swap-Covit-Petrol-Dow-Fed-QE4-QE4,5-9 Haziran-Atm den çekilen para-Ertelenen faizsiz krediler- yeni krediler- daha daha yeni krediler- kamu bankaları-varlık fonu-...........

Sayfa 913/1003 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •