Sayfa 94/1003 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 745 - 752 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ben hizli hizli kaciyorum. TGT yakalarsa kotu olacak
    Ama Sinyali Verdik Maliyetini Bulan 1 Saniye Durmaz Dedik,Bundan Sonra Maliyeti Kurtaran Borsaya Gelmez Bunu Bildikleri İçin Böyle Sürünmeye Devam Edecez Galiba.
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

2.  Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Citi nin satici tarafta olması kağıdı baskiliyor. 20 gündür 1 lot almayan veya satmayan citi tam yükseliş gününde ortaya çıkması dusundurucu

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Citiye akıl sır ermez 6 lira hissede 3,75 hedefteyken satmaz, 5,70 fiyattaki hissede 6,10 hedefteyken satar...
    Herkesin temettü vermeyeceğini bildiği halde(TH hariç ) sanki temettüsü için halkbank almış gibi temettü vermeyeceğini açıkladığı günün ertesi satış yapar...
    Burada dikkat edilmesi gereken citi' nin de tek bir kişi, tek bir akıl olmadığı...
    Oradan işlem yapan farklı insanlar var, biri 1,5 TL temettü bekliyormuş demek ki Th gibi...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ben hizli hizli kaciyorum. TGT yakalarsa kotu olacak
    Benim bu konularda cok dilim yandi.O sebepten artik kimseye yorum yapmamaya ozen gosteriyorum .Gecen eylulde 11.500 lerde thyao icin formumda iddiali yazmistim.Benden sonra hisse 10.600 e kadar dusup 10 gun kadar orda kaldi.Sonrasi ise malum 15.300 lere kadar cikan bir surec.Fakar arkadsin biri bana bir sardi iki gun once thyao formunda hala benden bahsediyordu.Iddiali yazmamak gerekiyormus.Insanlarin vebalini almisim.Benim ornegimi veriyor.Aslinda elini vicdanina koysa 6 aylik surecte yalnizca 10 gun kalmis benim onerdigim rakamin altinda.Insanoglu tehlikeli iyi niyetle cevapladiklarin bile terse donup seni uzebiliyor.TGT ustune alinmasin onu tanimiyorum.Bu genel gecer bir kural.

THcandır citiden satan
    temettü de hayal kırıklığı olduğu için satmıştır.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Bu arada dayanamadim.5.64 den tekrar yerine koydum.Kismet artik.Aslinda virus aciklamasini bekliyordum.Fakat bu gunku bakanin aciklamalari onuda biraz fiyatladi gibi.

OZDEMIR, borsada ne kimseye al-sat tavsiyesinde bulunulur, ne da bir tandigina yakinina hisse aldirilir. Insanin basi yanar cunku. Kuraldir bu.

7.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Psikolojim bozuldu. Elimde ihlas vardı 50 kuruştan, yayla vardı 93 maliyetten, halkgyo 93 kuruştan, hepsini feda ettim. 6.50 den ilk aldım. 5.85 e maliyet düşürdüm. Ama tüm portföy ve 112 bin lazım olan parayla girmiş buldum kendimi. 7.47 den satamadım. Şimdi yine satamıyorum şaşırttı beni bu en ucuz dediğim hisse borsaya tiksindirdi. Bir destek arıyorum lütfen beni yanlış anlamayın. Tüm portföy girmiş buldum kendi mi...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Trollledin ha bütün topiği...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Korona aciklaninca havacilarin iyice icine edecekler gibi. Bir tek Tombik saglam kaldi, onda da hisse geri alimi aciklandi diye.

Sayfa 94/1003 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •