Sayfa 729/1003 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    Bu yüzden dünyayı liderler yönetmemeli bilim insanları yönetmeli ve tek devlet olmalıyız.
    Olsa süper olur ama bunu biz göremeyiz.Şu anda dünyada kafasi 10.000 yıl önceki insanla aynı şekilde işleyen insanlar çoğunlukta.Hatta o zamankiler daha pure idi.Kirlenmemisti.
    Bu tarz fantastik insanlar azınlığa düşerse o zaman bilimadamları yönetebilir.
    İnsanlar bilimadamlarını çok sevmez;ancak hayatları tehlikeye girdiği zaman kulak kabartirlar onlara; sonrası aynı.Sevilmezler çünkü gerçeklerden çok masallar daha çekici gelir insana.Nedeni basittir;küçükken bilimle değil masallarla büyütüldük.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    İşc 4,68 aldık, 4,72 oldu, 100 lot, 100 bin alsaydık 4,58 yaparlardı, olay bu.
    Tebrik ederim o yüzden 2 lirayı bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by neobal Yazıyı Oku
    ta gecen seneden bana bir yemek borcu vardı hala tahsil edemedim
    Hangi yemek borcu neobal ortak?

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Birde Nisanı görelim dış hatlar %90 iç hatlar %80 düşüş.
    Bu veriler böyle olduğu için kağıt 17 şu anda... İlerde ne olacak onu görmek lazım...

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Birde Nisanı görelim dış hatlar %90 iç hatlar %80 düşüş.
    Ben hepsi gitti diyordum, yine de fena degil. TAV'in baska ulkelerde de havalimanlari var. Ilk ceyrek o kadar kotu gelmeyecek, cunku ilk 2 ay guzeldi.

6. Yazmaktan ziyade sürekli okuyorum..çok faydalı ve eğlenceli topik..herkese çok teşekkür ederim..

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Olsa süper olur ama bunu biz göremeyiz.Şu anda dünyada kafasi 10.000 yıl önceki insanla aynı şekilde işleyen insanlar çoğunlukta.Hatta o zamankiler daha pure idi.Kirlenmemisti.
    Bu tarz fantastik insanlar azınlığa düşerse o zaman bilimadamları yönetebilir.
    İnsanlar bilimadamlarını çok sevmez;ancak hayatları tehlikeye girdiği zaman kulak kabartirlar onlara; sonrası aynı.Sevilmezler çünkü gerçeklerden çok masallar daha çekici gelir insana.Nedeni basittir;küçükken bilimle değil masallarla büyütüldük.
    Sadece çocukluktaki masallar olsa gene iyi okullarda bilgide azaltıldı. Hz. Darwin ustayı saygıyla anıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim o yüzden 2 lirayı bekliyorum.
    4,72 'ye sattım. 2 de olsa ben o 100 bin lotu almam bu devlet varken.

Sayfa 729/1003 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •