Sayfa 306/1003 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Son dip artık 5.05
    Altı yok
    Yataya saracak
    Benim fikrim

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bilemem... Ama şundan emin gibiyim satar isen olmaz. Satmaz isen olur.
    işte benim de kendi adıma tek emin olduğum şey bu.Böyle durumlarda simulasyon evrende bir oyuncu olduğumu düşünüyorum iyice.Simule eden ben hangi yöne oynasam tersine pozisyon alıyor.

Alıntı Originally Posted by ciko45 Yazıyı Oku
    Son dip artık 5.05
    Altı yok
    Yataya saracak
    Benim fikrim
    Bist 100, 82000 altında en sağlam destek 70000 senaryosunda hedefin nedir, banka ben 5 lirada alırım dedi güzel bir duruş ama bahsettiğim endeks senaryolarıni halk nerede hangi fiyatla karşılar? Bu korkuyla maliyet dusuremiyorum.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    işte benim de kendi adıma tek emin olduğum şey bu.Böyle durumlarda simulasyon evrende bir oyuncu olduğumu düşünüyorum iyice.Simule eden ben hangi yöne oynasam tersine pozisyon alıyor.
    Tam olarak aynı şeyi dusunmusuz, daha bu sabah dedim matrix zihnimi okuyor, bana oynuyor heralde, ��

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    işte asıl soru içinde kriz ne zaman biter.1. ay 3 ay 12 ay.?
    Ocak ayinda elinde hisse olan herkesin 1 senesi gitti. Yeni alanlarin da bir o kadar sureyi gozden cikarmalari lazim.

Babalar CO2 emisyonlarini, hareket eden gemi sayisini, onu bunu hep takip ediyordur. Fiyatlar bize gosterir surenin ne kadar olacagini. Virusun durumuna, daha ne kadar tahribat yapacagina bagli durum. Bu da gecer.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    burak akkul, kartalda yatıyor, sunucu, durumu kötü, içerden bilgi alan biri iletmiş.
    yok instqagramd a paylsimlari var. Yaslilarda durum fena oluyor. Esim Burada Hemsire BErlinde yasli deilse, solunim destegi verilmiyor sadece ilac destegi veriliyor ve tedavi oluyormus. Gerci o farkli bir kisimda calisiyor ama ani bir durumda butun hastanenin sadece solunum yolu hastaliklarina destek vermesi gibi bir durumu hesapliyorlar

Problme ne biliyormusuunz ? Ingiltere basbakanin yaptigi aciklamada. Makronun toplumun buyuk cogunlugu bundan etkilenecek denmesinde, Merkelin%70 bundan enfekte olacagiz demesinde, yine Hollanda basbaskanin da benzer aciklamalarda bulunmasi.

yani bu devasalasan bir problem haline gelecek gibi. Almanya onlemleri almakta bence gecikti. orada gene onceden onlem aldilar. Ama garantici Alman Akli, bunun %70 i yayilacagini dusunuyorsa vay halimize, insanligin sonuna mi geliyoruz ? Halkbank i kim ne yapsin. Son gunlerimizde ekmek, makarna herseyden daha onemli.

Bilmiyorum sadece sesli dusundum. Yatirim tavsiyesi deildir

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    bence makarna almak için bu hafta küçük satışlar devam edecek, satışlara fırsat veriyor. makarna hayat kurtarır, senet altın yenilmiyor.
    bence de en mantiklisini yapiyor insanlar. Korku nedeniyle evinde stok yapiyorlar. Haklilar
    bence sizde snet sepeti birakip B planininiz yapin.

herkese gecmis olsun, umarim tez zamanda atlatiriz.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ocak ayinda elinde hisse olan herkesin 1 senesi gitti. Yeni alanlarin da bir o kadar sureyi gozden cikarmalari lazim.

Babalar CO2 emisyonlarini, hareket eden gemi sayisini, onu bunu hep takip ediyordur. Fiyatlar bize gosterir surenin ne kadar olacagini. Virusun durumuna, daha ne kadar tahribat yapacagina bagli durum. Bu da gecer.
    TGT en sonunda hiçbir cevaptan tatmin olmayıp senden ve Th den bu krizin ve borsadaki durumun en geç 1 yıl sonra biteceğine dair yazılı belge istemeye kadar vardiracak durumu gibi

Bu arada aman bozulmasın bizdeki durum diyelim. Avrupa -5 lerde .
    Bugünkü açıklama teşvik vs.beklentisi mi tutuyor endeksi.
    Korkum aciklamaya kadar endeksi tutup sonra cakmazlar umarim.

Sayfa 306/1003 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •