Sayfa 446/1003 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. bankalarda ertelemeye katılan, devlete yardım edenler bedel ödüyor, bu kadar hain bir piyasa işte.

Ne yapacaktı yani

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Bu halkın tahtacisi kimse eğer bisti yönlendiren oluşum budur. Halkın kaç defa erken reaksiyon verdiğini gördüm çıkış ve inislerde kahin gibi hareketler yapıyor halkb. Muhtemelen birinci kaynaktan haber alan insanlar bunlar. Bu düşüş hayra alamet değil, yukarda yazdım 25 kademe aşağı geldik, diğer bankaları da çektik aşağı.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    FED bir iğne daha yaptı, DXY endeksi üçgeni yukarı kıramadı, FED bunu istemiyor, dolar endeksi 103,5 dan 102,3 lere kadar satış yedi.

İşkence portakal filesi ile asla belli olmaz, portakalı fileye koyar adama girerler, adam acı çeker ama açı içeride olduğu için doktordan işkence raporu alamaz.

Yine diğer bir işkence şekli ise başını suya sokmak. 1-2 dk durur başını çıkarır nefes alırsın. Her nefes aldığında yaşadığını görürsün. Gecen hafta bir kez baş suyun üstüne çıktı ve nefes alındı, şimdi ikinci kez yapılıyor.

Bir göz tabiki dolarda olmalı.

İşkenceden kurtulmak için her nefes aldığınızda bir fırsat bir hak bir can kazanıyorsunuz. o canı iyi kullanın.
    halkbank 4,94 4,95 le bugünde bir nefes alma imkanı verdi, umuyoruz 19:00 da bir şey çıkmaz ve bu tuzak kalır yarın 5,03 acar, çünkü 5,03 önemli.

5. Düşüş arsızı olduk her gün taban her gün taban acıtmıyor artık

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    halkbank 4,94 4,95 le bugünde bir nefes alma imkanı verdi, umuyoruz 19:00 da bir şey çıkmaz ve bu tuzak kalır yarın 5,03 acar, çünkü 5,03 önemli.
    Umarım dediğin gibi çıkar ortak.

Üstüne kordona bulaştı. Bu krizle kamu bankaları banka olmaktan çıkar. Adı banka olur da halk kooperatifine döner.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Hala bazı yorumlarda krediyle girenler hapı yuttu batıyorlar, batacaklar diye yazan süzmeler var ki hayatlarında 1 lot kredili mal almadıkları ortada.
    Garan, 12,60 dan geliyor, hoooooovvv.
    Kredili kime mal taşıtırlar burada, onlar zaten ana parayı kaybetti 10gün önce.
    Yavvv sövecem, neyse kalın sağlıcakla

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 446/1003 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •