Sayfa 583/1003 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Aglak aglak herkes internete dokuldu. Rapor alip internete salinmasi lazim insanlarin.

Mantiga bak sanki ben olduruyorum insanlari, vebali varmis. Gidin sanki sokakta her gordugunuz hapsirani yalayin dedim.

Tedbirini alirsin, hijyenine dikkat edersin, gerisi ne olacaksa artik olur. Cazgir cazgir her yerde korku pompalamak nedir xtirik bir virusten.
    Bu kafayla gidilirse 2 yıla anca biter bu iş. Sonra ne ekonomi kalır nede bir sey. Kontrollü yayılım şart. Gribe bile çare bulamayan saglik sistemi bu konuda bir sey yapamaz. Anca semptomları hafifletmeye calisirlar. Tek kurtuls yolu kendi bağışıklık sistemimiz. Benim gözümde dünyanın en asagilik firmaları ilac firmalarıdır. Ne öldürür ne yaşatırlar. Kendilerine bağımlı bir sistem yarattılar. En cok parayı da bunlar kazaniyor

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ya hakikaten bende çok sıkıldım bu virüs meselesinden .zaten akşamdan sabaha kadar virüs haberi izliyoruz. Sokağa çıktığımız da maskeli insanları gördükçe hiç unutmuyoruz virüs meselesini bir de burda hatırlatmayın. 6 70 den bi tarafıma girmiş Halkbank Zaten ikinci kez. Napıyım satıyımmı burdan. Giren girmiş kol gibi. Usulca bekliyoruz işte napalım. daraltmayın daha beter olacak deyip sürekli yeter

3. 6000 puanlık kırmızı dörtgen ...10000 puanlık büyük mavi dörtgen...92000 üstü kırmızı katlasa 98000 olur.mavi katlasa 102000 olur.hemen olacak değil tabi,zamana yayarak.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...403e1f035e.png

Nedir şimdi bu hareket anlayan beri gelsin, 92 aç, 5.03 yap, millete şort açtır (ben dahil)… dünya -3.5 iken dalga geçer gibi + ya geç, 5.16 gor sonra 5.02 ye geri gel, biz Metro, cemas yatirimcisi değil, bu ucuz hareketler ve bu kumarhane usulleri ile bu ülke sittin sene gerçek yatırımci ve kalkınma sağlayamaz. Şark kurnazlari sizi.

Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Ya hakikaten bende çok sıkıldım bu virüs meselesinden .zaten akşamdan sabaha kadar virüs haberi izliyoruz. Sokağa çıktığımız da maskeli insanları gördükçe hiç unutmuyoruz virüs meselesini bir de burda hatırlatmayın. 6 70 den bi tarafıma girmiş Halkbank Zaten ikinci kez. Napıyım satıyımmı burdan. Giren girmiş kol gibi. Usulca bekliyoruz işte napalım. daraltmayın daha beter olacak deyip sürekli yeter
    Aynen boyle. Topige bence korona yasagi getirelim.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,398
    işc nin derdi nedir bu kadar tepkisiz

işbank 10 milyon bağış yapmış .. Bağışla solunum cihazı video laringoskop, maske, tulum, eldiven ve benzeri malzeme/teçhizat tedarik edilecek.

8. Bizim hatun soyledi.
    Arkadasi devlet bankasindan aldigi krediyi oteletmek istemis.3 aylik parayi diger aylara dagitmislar ve acayip bir faiz uygulamislar.Arkadasi da oteletmekten vaz gecmis. Yani ucuz para falan yok benim anladigim.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 583/1003 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •