Sayfa 403/1003 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Evde kalınan süre boyunca su tüketimi, obezite ve boşanmalar artacak
    Bir de herkes evde çoluk çocuk.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Evde kalınan süre boyunca su tüketimi, obezite ve boşanmalar artacak
    Hamilelik oraninda patlama olacak

3. Ahmet Hamdi Çamlı akp mv. Namı diyar Yeliz ablamız. Diyorki eve kapananlar 3 cocuk yapsın reisi öyle diyormuş.

Millet can derdinde yeliz cocuk derdinde.

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Zengin adamlar neden forumlara katılmasın ki? Benim 2000 katım kadar 100 milyar dolarlık serveti olan Bill Gates de forumlara zenginlik katıyor, eski FED Başkanı Bernanke'de. Anlaşılan senin zenginlere karşı bir garezin var.
    Th sen yazmaya devam et.Akşam olunca senin yazılarını bekliyoruz.Zengin olmasan, kulübeden yamalı pantolonla yazsan da yeter ki yaz.Senin paranı değil fikirlerinizi istiyoruz.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Zengin adamlar neden forumlara katılmasın ki? Benim 2000 katım kadar 100 milyar dolarlık serveti olan Bill Gates de forumlara zenginlik katıyor, eski FED Başkanı Bernanke'de. Anlaşılan senin zenginlere karşı bir garezin var.
    Bill gates ve bernanke internetteki forumlara zaman ayirip yorummu yapacak? (Arkada kahkaha efekti)

Vazgectim. Bosuna ciddiye almisim.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bill gates ve bernanke internetteki forumlara zaman ayirip yorummu yapacak? (Arkada kahkaha efekti)

Vazgectim. Bosuna ciddiye almisim.
    Bill Gates forumda kendi hisselerini pazarlıyor olmasın.

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bill gates ve bernanke internetteki forumlara zaman ayirip yorummu yapacak?
    "Bill Gates forumlarda yorum mu yapacak?" diye sormuşsun, yapacak değil yapıyor hem de çok uzun süredir, senin dünyadan haberin yok, harbiden

forumların sadece "KY'lerin, cahillerin, eğitimsizlerin, amatörlerin, fakirlerin" tekelinde olduğunu sanan zihniyete bakın, forumlar bilgi paylaşma ortamıdır ve herkese açıktır, zengini fakiri eğitimlisi cahili fark etmez
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

8. Küresel ekonomilerin özellikle de gelişmiş olanların (en başta ABD, Avrupa ülkeleri, Japonya) karşı karşıya oldukları en büyük risk deflasyonist bir depresyon ortamıdır. Şu anda böyle bir risk var hem de çok ciddi olarak. Böyle bir ortam; taleple birlikte fiyatların düştüğü, işsizliğin zirve yaptığı, şirketlerin battığı çok rezil bir ortamdır çünkü bunu ortadan kaldırmak çok güçtür, istediğiniz kadar para pompalayın eğer talep yok ise elinizde patlar. İşte şu anda karşı karşıya kaldığımız durum budur.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Sayfa 403/1003 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •