Sayfa 405/1003 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Çin hükümetinin 4 trilyon dolarlık Şanghay borsasını düşmekten alıkoyduğunu düşünenler: Bu iş hiç de sandığınız kadar kolay değildir. 4 trilyon dolarlık bir borsadan bahsediyoruz, bu rakam boru değil. Öte yandan BİST'in halka açık olan kısmı 35 milyar dolar etmiyor. 4000 (dört bin) milyar dolar nere, 35 (otuz beş) milyar dolar nere. O kadar kolay oluyorsa TC Hükümeti de destek çıkıp TR'nin yıllık GSMH'sının sadece %5 i kadar olan bir piyasaya destek çıkıp düşmesini önleyiversin bir zahmet.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    "Bill Gates forumlarda yorum mu yapacak?" diye7 sormuşsun, yapacak değil yapıyor hem de çok uzun süredir, senin dünyadan haberin yok, harbiden

forumların sadece "KY'lerin, cahillerin, eğitimsizlerin, amatörlerin, fakirlerin" tekelinde olduğunu sanan zihniyete bakın, forumlar bilgi paylaşma ortamıdır ve herkese açıktır, zengini fakiri eğitimlisi cahili fark etmez
    Bill gates hangi forumda yaziyor rica etsem paylasirmisiniz?

Simdiden tesekkurler

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bill gates hangi forumda yaziyor rica etsem paylasirmisiniz?

Simdiden tesekkurler
    ara bul kardeşim, her şeyi de benden bekleme armut piş ağzıma düş modunda olma, madem "fakirim ama cahil değilim" diyorsun bunu da sen bul, eğer becerebilirsen cahil olmadığına kanaat getireceğim
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

çinde para çok
    bizde yok.
    bizde makarna çok
    onlarda yok
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    ara bul kardeşim, her şeyi de benden bekleme armut piş ağzıma düş modunda olma, madem "fakirim ama cahil değilim" diyorsun bunu da sen bul
    Sevgili TH kardesim. Google a yazsam bu bilgi cikmaz. E benim baska arama imkanim yok.

Rica ediyorum paylasirmisiniz?

Peki abi diyelim bu olay beklenildigi gibi 2 ay da bitmedi ve daha da uzadi. Turkiye nin hali ne olacak. Yardim paketini gordun. Ey milletim size verecek 5 krs param yok diyor neredeyse. Cdsler zaten 600 e dayanmis.

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Sevgili TH kardesim. Google a yazsam bu bilgi cikmaz. E benim baska arama imkanim yok.

Rica ediyorum paylasirmisiniz?
    madem "fakirim ama cahil değilim" diyorsun bunu da sen bul, eğer becerebilirsen "cahil olmadığına" kanaat getireceğim, bakalım becerebilecek misin, top sende

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Peki abi diyelim bu olay beklenildigi gibi 2 ay da bitmedi ve daha da uzadi. Turkiye nin hali ne olacak. Yardim paketini gordun. Ey milletim size verecek 5 krs param yok diyor neredeyse. Cdsler zaten 600 e dayanmis.
    IMF'ye gidecek, başka alternatif kalmadı

Sayfa 405/1003 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •