Sayfa 735/1003 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    İran Merkez Bankası Başkanı Abdunnasır Himmeti, ABD'nin talebiyle Lüksemburg'da bloke edilen İran'a ait 1,6 milyar doların serbest bırakıldığını açıkladı
    İran için çok yazdık, dua yerine geçti, kuffar abd insafa geldi, ama zaten bu para İran'ın dı yaptırım uyguladı şimdi serbest kaldı. İranda S400 var mı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    İran için çok yazdık, dua yerine geçti, kuffar abd insafa geldi, ama zaten bu para İran'ın dı yaptırım uyguladı şimdi serbest kaldı. İranda S400 var mı.
    ABD ile IRAN halk önünde düşman. Arka planda dost olarak İran halkını sömürüyorlar... Ne zaman halk ayaklanacak olsa hemen ambargo koyuyorlarki İran "dıııjj güçler" desin..
    .
    .
    Eğer blokeyi kaldırmışlar ise isyan bekledikleri içindir..Ortamı biraz sakinleştirecekler..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    ABD ile IRAN halk önünde düşman. Arka planda dost olarak İran halkını sömürüyorlar... Ne zaman halk ayaklanacak olsa hemen ambargo koyuyorlarki İran "dıııjj güçler" desin..
    .
    .
    Eğer blokeyi kaldırmışlar ise isyan bekledikleri içindir..Ortamı biraz sakinleştirecekler..
    Secbul ortak, arada şu bizim hulkun hedefini /grafiğini atın da size zahmet ağrı kesici vazifesi görsün bize.Th bile 3 yılın sonunda pes etmiş, pegi yle degismedigine pişman hulklari.Tek umudumuz sizsiniz artık. Şu EW nin kaçıncı dalgasindayiz,bu dalganın üstünde yükselip sörf mü yapacağız yoksa dalganın altında mı kalacağız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Secbul ortak, arada şu bizim hulkun hedefini /grafiğini atın da size zahmet ağrı kesici vazifesi görsün bize.Th bile 3 yılın sonunda pes etmiş, pegi yle degismedigine pişman hulklari.Tek umudumuz sizsiniz artık. Şu EW nin kaçıncı dalgasindayiz,bu dalganın üstünde yükselip sörf mü yapacağız yoksa dalganın altında mı kalacağız
    Grafik eskisi gibi.. Bana göre yani BENCE 7 yıl süren düzeltme süreci bitti. Başlangıç 0 kabul eder isek 20 yi gördüğü yer bence 1. Şimdi 2 bitti. 3 ile bence artık hayal gücüne kadar çıkabilir.
    .
    .
    Bence tabi.. TH beğenmiyor EW yi o başka mevzu. Pegi ile değiştirmeliydim demesi düşüşü en sonunda kabullenmeyi gösterir. Onca temel analiz artık boşa mı yapıldı...
    .
    .
    İlk ne olur derseniz bence başı yavaş ortası hızlı sonra ÇOK hızlıca Hulk başına 7 dolara vuracağız. Oraya kadar dayabilen bile olmaz bence ya neyse biz verelim fiyatı tahminimi.... BENCE AMA... Neymiş yatıım tavsiyesi değilmiş...
    .
    .
    Çok mu gazladım...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Grafik eskisi gibi.. Bana göre yani BENCE 7 yıl süren düzeltme süreci bitti. Başlangıç 0 kabul eder isek 20 yi gördüğü yer bence 1. Şimdi 2 bitti. 3 ile bence artık hayal gücüne kadar çıkabilir.
    .
    .
    Bence tabi.. TH beğenmiyor EW yi o başka mevzu. Pegi ile değiştirmeliydim demesi düşüşü en sonunda kabullenmeyi gösterir. Onca temel analiz artık boşa mı yapıldı...
    .
    .
    İlk ne olur derseniz bence başı yavaş ortası hızlı sonra ÇOK hızlıca Hulk başına 7 dolara vuracağız. Oraya kadar dayabilen bile olmaz bence ya neyse biz verelim fiyatı tahminimi.... BENCE AMA... Neymiş yatıım tavsiyesi değilmiş...
    .
    .
    Çok mu gazladım...
    Morfin gibi sizin tahminler ortak.Rahatladım biraz.Ellerine analizlerine sağlık .
    Eyyy Th usta sana sesleniyorum: Ky nin yaptığı en tipik yanlışlardan olan bezdirme aşamasında hisseyi destekten satacaktin demek.Dere geçerken at değiştirilmez derler. (Yoksa değiştirilir mi?) Değiştirenler kârlı çıktı bu kez.Degistikleri at uçan at çıktı, Üsküdar ı geçti; Biz dere ortasında atın keyfini bekliyoruz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 01-01/25-03 2020 Dünyadaki ölüm vakaları.

Corana: 22.000
    Grıp. : 113.00
    Sıtma. : 228.00
    İntihar. : 249.000
    Trfk. kaz: 313.000
    Aıdıs. : 390.000
    Alkol. : 582.000
    Sigara. : 1.161.000
    Kanser. : 2.300.000
    Açlık : 2.300.000

Liste uzar diğer ölümlerle vs. ( küsür atları yazmadım)

Yine söylüyorum corona mevzusu asıl atacakları kazığın sivriltme operasyonudur. Bu böyle biline. Hele geçsin zaman. Bütün pislikleri anlayacağız. Tartışıp duracağız yıllarca.

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Morfin gibi sizin tahminler ortak.Rahatladım biraz.Ellerine analizlerine sağlık .
    Eyyy Th usta sana sesleniyorum: Ky nin yaptığı en tipik yanlışlardan olan bezdirme aşamasında hisseyi destekten satacaktin demek.Dere geçerken at değiştirilmez derler. (Yoksa değiştirilir mi?) Değiştirenler kârlı çıktı bu kez.Degistikleri at uçan at çıktı, Üsküdar ı geçti; Biz dere ortasında atın keyfini bekliyoruz.
    ŞEYHİN uçtuğu yok, ama görüyorum ki siz MÜRİT olarak adamı uçuruyorsunuz. Yahu bırak halkbankı, 55 den PEGİ alındı, en azından onu görün, insandır hata yapar, hatta yaptırılır, ama bu şekilde işi usta moduna bağlamak büyük hata olur.

Keza SECBUL bir yazı içinde 30 kez BENCE demek zorunda kalıyor, iki gün sonra onuda TH yapmanızdan çekiniyor.

Bakın lütfen bu düşünceden vazgeçin, bugün işc yazdım, onunda topiği aynı halk gibi oldu, 2 saat önce alıp 2 yılı göze aldım diyenler var.

Gerekli paylaşımlar yapılıyor, tek tarafa asla oynamıyoruz. Yatırım gerekcisi nedeni olmaz, inancı olur.

TH bir kaç hafta önce 55 liradan pegi aldı ve 25 gördü, şimdi onun halkbank pegi değişimi sizi neden etkiliyor, etkileme meli.

Bu topikte herkes eşit, ben şahsen bir üstat hoca görsem ilk orayı terk ederim.

Benim sizden öğreneceğim sizin diğerlerinden öğreneceği çok şey var.

Ama lütfen kişilerden bir beklentiniz olmasın.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    ŞEYHİN uçtuğu yok, ama görüyorum ki siz MÜRİT olarak adamı uçuruyorsunuz. Yahu bırak halkbankı, 55 den PEGİ alındı, en azından onu görün, insandır hata yapar, hatta yaptırılır, ama bu şekilde işi usta moduna bağlamak büyük hata olur.

Keza SECBUL bir yazı içinde 30 kez BENCE demek zorunda kalıyor, iki gün sonra onuda TH yapmanızdan çekiniyor.

Bakın lütfen bu düşünceden vazgeçin, bugün işc yazdım, onunda topiği aynı halk gibi oldu, 2 saat önce alıp 2 yılı göze aldım diyenler var.

Gerekli paylaşımlar yapılıyor, tek tarafa asla oynamıyoruz. Yatırım gerekcisi nedeni olmaz, inancı olur.

TH bir kaç hafta önce 55 liradan pegi aldı ve 25 gördü, şimdi onun halkbank pegi değişimi sizi neden etkiliyor, etkileme meli.

Bu topikte herkes eşit, ben şahsen bir üstat hoca görsem ilk orayı terk ederim.

Benim sizden öğreneceğim sizin diğerlerinden öğreneceği çok şey var.

Ama lütfen kişilerden bir beklentiniz olmasın.
    Yok ortak zaten o şekilde yatırım /beklenti olur mu? Bizimkisi sesli düşünce.Yoksa birisi grafik koyup buraya 1 olacak dese satacak,70 olacak dese ilave edecek halimiz yok.Sadece 1 olacak diyeni dinlediğimiz gibi 45 olacak diyeni de dinliyoruz.Grafik emek harcıyorlar.Dinleyip mantıktan geçiriyoruz. Yarı şaka yarı ciddi modunda fikir alışverişi. Böyle derken tabi ki ciddiye alıyorum fikirlerini ama mesela 7 dolar olması bana çok uzak geliyor.Keşke gelse de yanilsak

Sayfa 735/1003 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •