Sayfa 659/1003 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Ikincisi bir Halkbank satilmasi ile ilgili birseyler anlatilmis ama :

KAtar MAtar kim olursa olsun. 2 sene once Trend de Boyle duyumlar aldigindan felan bahsediyordu. Bos cikti.

Simdi de aynisi . Mahkemesi devam eden, Bunun sonucunda ne kadar ceza ve nasil bir ceza cikacagini bilmedigin bir bankayi neden alasin ki ?

Dunyada almak icin daha mantikli varliklar var,

Tamam ucuz da satti diyelim. Suna degeri 1 milyar dolar etmeyen bankayi Ali babacan 10 $ a yakin fiyattan halka arz etmis. Bakin 10 milyar $ lik halkbanki 1 milyar dolara sattilar demezler mi ?

bence bunlar olmayacak senaryolar..

Sonucta banka en kotu Dolardan cikartilir ama TL kredi vermeye ve ekonomiyi support etmeye devam eder. Ama BATMAZ. SOnucta arkasinda devlet var. AMerikanin da bence bu isi bu kadar suruncemedenn cikartip bir sonuca varmasi beklenir.

Bu arada o AVUKAT buraya 70 gunde gelemez. 70 gunde buraya gelmesi imkansiza yakin. New york da ki VAKA sayisi "113,704 "

THY en son ucuslari buraya acar. O Avukat bence buraya 1 yil gelemez .

2.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Ikincisi bir Halkbank satilmasi ile ilgili birseyler anlatilmis ama :

KAtar MAtar kim olursa olsun. 2 sene once Trend de Boyle duyumlar aldigindan felan bahsediyordu. Bos cikti.

Simdi de aynisi . Mahkemesi devam eden, Bunun sonucunda ne kadar ceza ve nasil bir ceza cikacagini bilmedigin bir bankayi neden alasin ki ?

Dunyada almak icin daha mantikli varliklar var,

Tamam ucuz da satti diyelim. Suna degeri 1 milyar dolar etmeyen bankayi Ali babacan 10 $ a yakin fiyattan halka arz etmis. Bakin 10 milyar $ lik halkbanki 1 milyar dolara sattilar demezler mi ?

bence bunlar olmayacak senaryolar..

Sonucta banka en kotu Dolardan cikartilir ama TL kredi vermeye ve ekonomiyi support etmeye devam eder. Ama BATMAZ. SOnucta arkasinda devlet var. AMerikanin da bence bu isi bu kadar suruncemedenn cikartip bir sonuca varmasi beklenir.

Bu arada o AVUKAT buraya 70 gunde gelemez. 70 gunde buraya gelmesi imkansiza yakin. New york da ki VAKA sayisi "113,704 "

THY en son ucuslari buraya acar. O Avukat bence buraya 1 yil gelemez .
    banka zamanında satıldı ve halka arz edildi. aynı şeyi 2 defa satamazsın.
    ara ara spekülasyon için birileri forumlarda yazıyor falan filan. hepsi tıs...

batmaz deme ben sana söyleyeyim. Arkasında devlet yok. Devlet sadece banka değeri kadar arkasındadır.
    bağış için para toplayan devlet. halkbank zarar ederse karşılayacağını mı düşünüyorsun.
    ancak kendi görev verirse görev zararını karşılıyor.

Bankanın amacı davaya çıkmak falan değil oyalayabildiği kadar oyalayabilmek olarak algılıyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Daha ölümcül olursa kendi yayılmasını baskılamış olur.
    Olabilir ancak mutasyon/evrimsel süreçlerde bilinçli bir seçim yoktur.Fiziksel,kimyasal veya biyolojik faktörlerin etkisi/zorlaması altında gerçekleşir. Aids örneğin; kısmi olarak öldürücü olmaktan çıktı ilaçlar sayesinde;eğer ilaç bulunmasaydı öldürmeye devam edecekti; halbuki bulaştığı insanı öldürmeden daha fazla yayilabilecekken.

4. Trump: Ülkeyi tekrar açmak zorundayız. Bunu (kısıtlamalar) aylar aylar aylar boyunca devam ettiremeyiz. Trump: Önümüzdeki 2 hafta çok sert geçecek. Çok ölüm olacak...

trump seçim yaklaştıkça yusuf yusuflayacak.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Bıll gates aday olabilir mi bilmiyorum ama bu konuda ön planda açıklamaları var, ciddi para yardımı yaptı, trump tower bu hafta istila edilir mi.

7. Salgın kontrol altına alınmadan heryeri açarsa ne olacak;sol baştan şebnem ferah .

8. Sayın erick, ben sizi tutuyorum.

Sayfa 659/1003 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •