Special Days Image
Sayfa 749/1003 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Yürü be artık yeter be...

Muhaahhaa.Ortak bizimki devekuşu .
    Yürü diyoruz,ben kuşum diyor.
    Uç diyoruz;ben deveyim diyor.
    Herşeye bir bahanesi var.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,407
    DOCO evlere servise filan mı başladı

aşırı endişe riske girmemi engelledi ..DOCO-PEGASUS biraz olsun alınabilirdi onca kan kaybından sonra

TH nin borsanın psikoloji işi olduğu sözüne herzaman katılıyorum ..bilgi düzeyi ne olursa olsun

Dert etme bence bahriyeli, riskli idi Pegi, orda iflasi fiyatlamaya baslamislardi 30'un altina indiginde. Bir gun kalkip parani hic olmus da bulabilirdin.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,407
    Evet 666 ortak doğru söylüyosunda borsa yapıyorsan portföyün %5 - %10 risk almayı bilmek lazım

onu da yapamadık .neyse sağlık olsun

5. Sayın TH, Halk Cafe, Halkbank Cafe değil, bildiğiniz Halk, köylü gibi bir şeyiz biz. Neden köylü olmak istiyoruz, çünkü geleceği görüyoruz. Orta kalite tam yağlı beyaz peynir 70 lira/kg olmuş. Süt 5 lira. Eskiden bu ürünler para etmiyordu. Kemiksiz kuzu etine kg 100 lira verdim, içime oturdu, evde bunu yemek yapmayın çok kıymetli dolapta zengin dursun dedim, o derece. Malasef koşan (gezen olmaz) tavuk bulursam yerim ama diğer ilaçlıları yiyemem. Evet köylü olmak istiyoruz. Artık paramızı koruyarak yada tasarruflarımızı koruyarak borsada zarar etmek istemiyoruz. Bir şekilde köye gittiğimizde traktör tarla alacak paramız olmalı. Hepimiz şu yaşananları görüyoruz, bir şekilde yaşamaya çalışıp olanı biteni inkardayız.

Sayın TH cafede yazılan her yazıya lütfen kendini cevap vermek zorunda hissetme. Tamam biz bu işi bilmiyoruz ve sen en kralını biliyorsun, bizim çizdiklerimiz fincan ve diğer formasyonlarımız yok, kendimiz uydurduk. Ama lütfen şu bizim küçük fakir dünyamıza karışma ve müdahale etme, bak diğer yerde ileri geri konuştular, kıymet verdik buraya geldi bir düzen kurduk. Her yazılana bir muhalefet bir muhalefet, insan artık kendinden şüphe ediyor. Biz paralı yazar değiliz, ego peşinde hiç değiliz. Lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sayın TH, Halk Cafe, Halkbank Cafe değil, bildiğiniz Halk, köylü gibi bir şeyiz biz. Neden köylü olmak istiyoruz, çünkü geleceği görüyoruz. Orta kalite tam yağlı beyaz peynir 70 lira/kg olmuş. Süt 5 lira. Eskiden bu ürünler para etmiyordu. Kemiksiz kuzu etine kg 100 lira verdim, içime oturdu, evde bunu yemek yapmayın çok kıymetli dolapta zengin dursun dedim, o derece. Malasef koşan (gezen olmaz) tavuk bulursam yerim ama diğer ilaçlıları yiyemem. Evet köylü olmak istiyoruz. Artık paramızı koruyarak yada tasarruflarımızı koruyarak borsada zarar etmek istemiyoruz. Bir şekilde köye gittiğimizde traktör tarla alacak paramız olmalı. Hepimiz şu yaşananları görüyoruz, bir şekilde yaşamaya çalışıp olanı biteni inkardayız.

Sayın TH cafede yazılan her yazıya lütfen kendini cevap vermek zorunda hissetme. Tamam biz bu işi bilmiyoruz ve sen en kralını biliyorsun, bizim çizdiklerimiz fincan ve diğer formasyonlarımız yok, kendimiz uydurduk. Ama lütfen şu bizim küçük fakir dünyamıza karışma ve müdahale etme, bak diğer yerde ileri geri konuştular, kıymet verdik buraya geldi bir düzen kurduk. Her yazılana bir muhalefet bir muhalefet, insan artık kendinden şüphe ediyor. Biz paralı yazar değiliz, ego peşinde hiç değiliz. Lütfen.
    sence anladı mı anlayacak mı ?

Yazilanlarin cogu saka maksatli, kimse kotu niyet gutmuyor ki. Bence TREND'i de yanlis anliyorsunuz. O kadar tiye aliniyor o da, sesini cikarmiyor.

8. Kizildag ortak,Th de artık eski Th değil. Ölürcesine inanıp savunduğu hisseyi gözden çıkaracak duruma gelmiş.
    Bir zamanlar yağmur duasına şemsiyeyle çıkan çocuğun inancı vardı, yağmur yagmayinca şemsiye elinde kaldı, naapsin

Sayfa 749/1003 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •