Sayfa 752/1003 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Enigma dolarda bu formasyon var, 30-40 bip aşağı gelirse bozulur belki sonra yine toparlar ama var. Daha bu ne ki. Başka bir formasyon halk dilinde var, bakalım bunu duydun mu, adı şu : ANADUT.
    Ortak bu da altta 2 üstte tek çubuğu olan,saman yonca vs.atmaya toplamaya yarayan araç .
    Viva 58

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Engigma ANADUT formasyanı 3 çatal şekind e dir, bu alet agaçtan yapılır, saman yığınını bozmadan toplamak içindir. iki çatal genellikle sabit bir ağacın iki dalından alınır, diğeri üklenerek alet elde edilir.
    baktım abi, görselde aynı anlattığın gibi.bu aletten formasyon ismi türetmek de yüksek bir akıl işi tebrik ediyorum kendilerini

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Ortak bu da altta 2 üstte tek çubuğu olan,saman yonca vs.atmaya toplamaya yarayan araç .
    Viva 58
    Borsadaki karşılığı da by nin ky yi arasına alıp ordan oraya savurduğu alet

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bu Arada Sayın Kızıldag benim mevduat bugün döndü. müşteri hizmetlerine yarsını 28 günlük vadeliye devam. yarsını 4 günlük repo yapın dedim. yani pazartesine kadar olursa dolar ve hisse kağıdına giriş yapacam. kararı böyle verdim.
    dolar borsa 8-10 güne yönü belli eder. ama ilk formasyon borsa için 98 bin işaret ediyordu, bankalarla gelebiliriz. faizler bence artacak kısa vadeli takılmak gerekir. tahvil çok kritik bir yerde, orayı kırarsa yukarı gider. BABO artık çizmiyor onun tahvil grafikleri çok güzeldi.

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Viva 58
    58 sivas, yıldızeli.

Yediniz yahu havacilarimizi teknik analizlerinizle bankalarinizla. Birakin da bir gun rahat rahat sevinelim, ezik ezik dolasiyoruz ta ne zamandir.

galinse abi nerdesin?

7.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    baktım abi, görselde aynı anlattığın gibi.bu aletten formasyon ismi türetmek de yüksek bir akıl işi tebrik ediyorum kendilerini
    İşlevsellik önemli, formasyonlarda işlevsellik adını aldığı ürünle eşittir, doları 11,99 da bu iki alet çıkaracak, dirgen ve anadot formasyonlar.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    58 sivas, yıldızeli.
    Zara,Ortak

666 ortak bu Galinse abi matrak birine benziyor.Yaşı da epey var sanırım.
    Kurt borsacilardan sanirsam

Sayfa 752/1003 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •