Sayfa 753/1003 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Zara,Ortak

666 ortak bu Galinse abi matrak birine benziyor.Yaşı da epey var sanırım.
    Kurt borsacilardan sanirsam
    Bana çok yakınsın, 35 yıldır izmitteyim, aramızda 70-80 km var, Zara-İmranlı-Refahiye nin en büyük ormanının adı KIZILDAĞ. En yüksek rakım bu dağda bulunur. Binali Yıldırım da bize çok yakın. 1999 depreminde ilçeden yeniden ev aldım, 20 küsür yıldır her yaz gider gelirim 10-15 gün tatil yaparım. Kıyı sahil tatillerini sevmem, o 15 günün tamamı Kızıldağ da gecer, sabah gider akşam gelirim. Türkiyenin en kaliteli oksijeni orada, sakallı çamlar var, sakallı çam oksijen konusunda bir numara. Kırmızı benekli alabalık mutlaka her yaz bir kez bulurum. Eskiden daha çoktu şimdilerde azaldı. Erken gidersem günlerce karabaş mantarı toplarım, bu mantarında kg fiyatı 1000 tl üstünde.

94500 endeksi baskiliyor, akşamki opec toplantısı na kadar bekleticek buralarda, sonra ya beklenti bitti diye satar alırsa bankalar la alması lazım.
    Satarsa ortalama 92500 un bizi tutması gerekir aşağısı kötü.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Zara,Ortak

666 ortak bu Galinse abi matrak birine benziyor.Yaşı da epey var sanırım.
    Kurt borsacilardan sanirsam
    Evet yaslidir moruk. Ama iyi moral verir, bir de pis gazlar. Hisleri de dogru cikar genelde.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bana çok yakınsın, 35 yıldır izmitteyim, aramızda 70-80 km var, Zara-İmranlı-Refahiye nin en büyük ormanının adı KIZILDAĞ. En yüksek rakım bu dağda bulunur. Binali Yıldırım da bize çok yakın. 1999 depreminde ilçeden yeniden ev aldım, 20 küsür yıldır her yaz gider gelirim 10-15 gün tatil yaparım. Kıyı sahil tatillerini sevmem, o 15 günün tamamı Kızıldağ da gecer, sabah gider akşam gelirim. Türkiyenin en kaliteli oksijeni orada, sakallı çamlar var, sakallı çam oksijen konusunda bir numara. Kırmızı benekli alabalık mutlaka her yaz bir kez bulurum. Eskiden daha çoktu şimdilerde azaldı. Erken gidersem günlerce karabaş mantarı toplarım, bu mantarında kg fiyatı 1000 tl üstünde.
    KIZILDAG orasi miymis? Bunlarin hepsi hayalimzde olan seyler. Ama kalabalik kalabalik yerlere tikiliyiz. Deniz ben de sevmem, golleri severim.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    KIZILDAG orasi miymis? Bunlarin hepsi hayalimzde olan seyler. Ama kalabalik kalabalik yerlere tikiliyiz. Deniz ben de sevmem, golleri severim.
    Evet, 20 yıldır deniz kenarında tatil yapmadım. Bütün ot böcek çiçek bu dağlarda bilirim, toplarım. Kızılay bir hastane kurdu, sebep oksijen kalitesi.

6. ortak pasta alabilmiyiz müthiş bir hacim oluştu...

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    ortak pasta alabilmiyiz müthiş bir hacim oluştu...
    http://share.matriksdata.com/Images/...1344348742.png

8. saatlik fincan kulp oluştu vur artık şu 19'a hadi be....

Sayfa 753/1003 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •