Sayfa 765/1003 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: HALK Cafe - II

yazıklar olsun
    bi pegiyi düşüremedin
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Noldu almaya mi calisiyorsun? Sahna keske tutsaydin birazini UV icin ya. Sen de cok daldan dala konmaya basladin. Isirirlar dikkat et.

Mr Johnson received "standard oxygen treatment" in intensive care and was not put on a ventilator, Downing Street said earlier.

He "continues to improve" after a "good night" and thanked the NHS for the "brilliant care" he has received, the spokesman added.

US President Donald Trump tweeted that Mr Johnson's move out of intensive care was "great news".
    Skip Twitter post by @realDonaldTrump

End of Twitter post by @realDonaldTrump

And Health Secretary Matt Hancock added: "So good that the prime minister is out of intensive care and on the road to recovery. The NHS is there for us all and I know our amazing NHS staff have given him their characteristic world-class care."

Boris'e oksijen terapisi yapmislar. ICU'dan cikmis ama hala hastanede gozlemdeymis.

30 lara gelirse alırım.
    ama bu günlerde iyi iş çıkardım.

6. Pegasus ne biçim hareket yaptı, %100'ü aştı dipten yükselişi.
    İnerken kademeli aldım, para bitti üstüne birkaç taban daha yedim, çıkarken kademeli sattım bende hisse bitti daha durmadı gidiyor.
    Neyse hissede oluşan marjın küçük bir miktarını kara dönüştürebildim ama kaçanın peşinden sıkılacak halim yok, çok şükür.
    Halkbankta o da yok sonuçta.
    Bankalarda daha çıt yok.
    Endeks de düşerken abartmıştı, şimdi makul yere geldi ama bence bundan sonrası köpük olur, bu ortamda daha fazla çıkışın altı boş, daha hiçbir olumlu gelişme yok ufukta. Tamam önden fiyatlayacak ama daha var.
    %60 hissedeyim, büyük bölümü banka, endeks bir on bin daha çıkacak olursa tamamına yakını nakite dönerim.

vay secbul baba
    cumaya gidecem diye forumdan ceza aldı.
    kaçak gitseydin bari

Sayfa 765/1003 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •