Sayfa 32/1003 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 249 - 256 arası.

Konu: HALK Cafe - II

2. Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Petrol 44,50. Kritik rakam. Bugün onu izlemek gerekir. Karşı bacak altın da bir önceki zirvede. Bugün gece kapanışları ileriye yönelik işaret olacak. Petrol 43,5 altına giderse 23 dolara kadar iner yani dow için 16 bine karşılık gelir. Ne olacağını görmek zor. Mahkeme ve dava sürecinde umudumuz devam ediyor, azalmadan.

biz ne oluruz yazmamışsın :-)))))
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3. Borsada viop tarafında çok ilginç bir durum var. Viop vadeli olduğu için buradaki fiyat hisse fiyatından biraz yüksek olur. Biraz detaylı bir konu... Ama şuan viop fiyatları hisse fiyatlarının çok altında. İki ihtimal var. Ya Viop çok satış yiyor tutunamıyor yada hisse fiyatları göstermelik yüksek tutulup çok fena gömecekler.YTD

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,454
     Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Hoşgeldin...
    Hoşbulduk dostum ..şansın bol olsun

5. böyle bir durum yok şu anda. ana hisselerde viop fiyatları spottan pahalı 4-5 kademe.
    YTD.

6. Akil alir gibi degil, kactan aldilarda 6.10 lardan mal veriyorlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,454
    666 işler yoğun o yüzden yoktum ..yazmasamda senin gibi değerli bilgiler paylaşan arkadaşları izliyorum ,okuyorum katkısı olan arkadaşların hepsinin ellerine emeğine sağlık

İdlib ateşkesi uzun sürmez kısa vadeli ilizyon ,corona hernekadar doktorun değişiyle rs3367 dizinimizin eksikliğimizden dolayı ACE II proteinimize bağlanmakta zorluk çekse de belli ki Türklere takmış! ,bağlanmak için sürekli mutasyona uğrayıp elinden geleni ardına koymuyor namussuz virüs..ilk zamanlar çok ciddiye almazken kendi adıma son gelişmeler sonrası sahiden rahatsız edici

Bankanın kendi özel dertleri mahkemesi osu busu biryana..

Volatilitenin zirve yaptığı günlerdeyiz ..aman dikkat ..hepimiz için !

8.  Alıntı Originally Posted by spectacular_trader Yazıyı Oku
    böyle bir durum yok şu anda. ana hisselerde viop fiyatları spottan pahalı 4-5 kademe.
    YTD.
    Doğrudur.... benim izlediklerim böyle olabilir. Thy ve endex30 düşük anlıkta. Aselsan ve halk yüksek. Karışık bir durum var diyelim

Sayfa 32/1003 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •