Sayfa 648/1003 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Dolarda günlükte uyumsuzluk göze çarpıyor önümüzdeki hafta 6.80 ler belirleyici olacak, geçerse hızlıca bir önceki zirveye 7.25 e gidebilir, 6.80 lerden satış gelirse yükselen kanalı kırmadığı sürece dolar tutulabilir.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

2.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Dolarda günlükte uyumsuzluk göze çarpıyor önümüzdeki hafta 6.80 ler belirleyici olacak, geçerse hızlıca bir önceki zirveye 7.25 e gidebilir, 6.80 lerden satış gelirse yükselen kanalı kırmadığı sürece dolar tutulabilir.
    Sayın mrsun, 6,713 az aşağı az yukarı çok kritik, dün orayı kırdı ama bu sayılmaz, biraz aşağı yukarı gidip gelecektir. 6,630-6,680 arasında çok hacimsiz 1-2 saat var, 6,630'a kadar çekilme pazartesi veya salı günü olabilir, bu olursa daha bir anlam kazanır. Yinede 6,713 altına gelmeden belki o kırdığı yere onaya gelir.

Bence 7 liradan alanda zarar etmeyecek. Alınıp satılması senet gibi değil, orta veya uzun vade öngörü isteyen bir birim. Bu acıdan hüküm vermek zor yada plan hazırlamak zor. Pazartesi günü tam gün 6,713 rakamını izleyeceğim. Bazı yerlerde 6,84 sınır bölgesi görülüyor.

Dolarda uyumsuzluğun bir şekilde istemli olduğunu düşünüyorum. 6,45-6,73 arasında çok kişi bu yüzden dışarıda kaldı. Kalmayada devam edecekler.

Senet piyasasında düşen bıcağı tutma, 200 ema altında senet alma, şurayı kırarsa ucuz, bu çizginin altında pahalı çümleleri sıkca duyulur. Aynı şey dolar içinde, düşen bir ürün değil, yol almış, yükselen bir ürünler karşı karşıyayız. Yükselişin dinlenerek, soğutmalara önem vererek, gecelerin kapalı swap hatlarından uzak, sadece iç taleple devam edeceğini düşünüyorum.

Halkbank için 4,93 pahalı, 5,20 ucuz ise, dolar için 6,712 pahalı, 6,75 üstü bana ucuz geliyor.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sayın mrsun, 6,713 az aşağı az yukarı çok kritik, dün orayı kırdı ama bu sayılmaz, biraz aşağı yukarı gidip gelecektir. 6,630-6,680 arasında çok hacimsiz 1-2 saat var, 6,630'a kadar çekilme pazartesi veya salı günü olabilir, bu olursa daha bir anlam kazanır. Yinede 6,713 altına gelmeden belki o kırdığı yere onaya gelir.

Bence 7 liradan alanda zarar etmeyecek. Alınıp satılması senet gibi değil, orta veya uzun vade öngörü isteyen bir birim. Bu acıdan hüküm vermek zor yada plan hazırlamak zor. Pazartesi günü tam gün 6,713 rakamını izleyeceğim. Bazı yerlerde 6,84 sınır bölgesi görülüyor.

Dolarda uyumsuzluğun bir şekilde istemli olduğunu düşünüyorum. 6,45-6,73 arasında çok kişi bu yüzden dışarıda kaldı. Kalmayada devam edecekler.

Senet piyasasında düşen bıcağı tutma, 200 ema altında senet alma, şurayı kırarsa ucuz, bu çizginin altında pahalı çümleleri sıkca duyulur. Aynı şey dolar içinde, düşen bir ürün değil, yol almış, yükselen bir ürünler karşı karşıyayız. Yükselişin dinlenerek, soğutmalara önem vererek, gecelerin kapalı swap hatlarından uzak, sadece iç taleple devam edeceğini düşünüyorum.

Halkbank için 4,93 pahalı, 5,20 ucuz ise, dolar için 6,712 pahalı, 6,75 üstü bana ucuz geliyor.

Sn Kızıldağ
    Ben uzun vadeli dolar grafiğini bu şekilde yorumluyorum, dairenin içerisinde bir yerde çıkışın artık son bulacağını ve 4-5 yıllık yatay hafif aşağı bir seyrin başlayacağını tahmin ediyorum...
    Rsi daki o yatay desteğin de bir sonraki geri dönüşte kırılacağını zannediyorum. Tahmini bir zaman vermek zor ama ya 2020 sonu veya 2021 ilk çeyreği gibi...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

4. 5 etiketi hedef rakam İçin kötü değil, 7,2 görmesinden sonra 5,3 lere kadar geriledi. Satış İçin 5 etiketi gayet uygun. Ülkemiz özelinde düşünmeyelim. Tüm yatırımcılar İçin realist düşünelim, realitede ne var, her gün derinleşen bir salgın var ve sayı 1 milyonu aştı, 4-10 hafta düzelme için verilen süreler var, ülkelerde sessizlik ve sakinlik var, salgının ekonomiye zarar vermemesi için öncesinde alınan tedbirler var ve en önemlisi kriz başlamadan önce hızlı bir qe yani parasal genişleme var. Bizim üstatlarda ise muazzam bir ego var, bugün birini okudum, adam 123 bin endeks rakamına eşit düzeydeymiş. Bu 123 bin seviyesinde olan ve diğerleri para arzının doları baskılayacağını iddia ediyor, dünya geneli de muhtemel bu görüşte. Ülkeler arası duran ticaret kimi nasıl etkileyecek, ne kadar etkileyecek. Abd 2 trilyon doları kime fayda sağlayacak. Bu yüzden varlık fonu senet alımları da çok yanlış görüyorum. Kaynak yanlış yere kullanılıyor , o kadar hacim net alıcı var senet aynı rakamda. 2 veya benzer trilyon dolar İtalya yada bize fayda sağlamayacak. Dünya genelinde dolar talebi artacak. Önce altın satılacak Buda çözüm olmayacak. Önümüzdeki 60-90 gün çok daha değişik bir atmosfer olacağı kesin.

Belki de bu devlet kurumlarındaki geri alım oyunu varlık fonunun alacağı -aldığı kredi için verdiği teminat miktarını riske attığı içindir.
    yoksa bu parasızlıkta bana da mantıklı gelmiyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Benim de aklima o geldi sahna.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Sn mr sun.. 4 okadar basit olmamalı bence. Yanı gerçekten 4 gibi afili ve şaşa lı durmalı.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. Dolar ne zaman hareketlendi, gün ve gün izleyin, sadece bizde değil dışarıyı daha çok izleyin ve özellikle dxy yani dolar endeksini izleyin. Yarin kraliçe konuşacak , benim bir gözüm orada. Kraliçe ölmeden tacı devir edebilir, charls ilk iş borisi gönderir. Bunlar büyük evrimler. Soru karıştı, ha buldum dolar ne zaman hareketlendi, İBAN verildiğinde hareketlendi.

Sayfa 648/1003 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •