Sayfa 614/1003 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. saat 14 gibi dolar sat endeks al gibi bir karar verebilirler, yada tersi. kararlar 14 sonrası alınacak. dolar dünkü değer 6,55 altında sata girer, 6,55 sat 6,40 alım için bekle olur. ama 6,68 6,69 üstü ilerlemeye devam eder. 14:00 den sonra hareketler dikkatle izlenmeli.

ABD tahvillerinin azalmasi bir handikap degil. Sistematik olarak ABD ile iliskimizi azaltiyoruz. Ihracat ithalat son 10 senede dengelendi, 10 sene once ABD'den 5 kat daha fazla ithal ediyorduk. Nufusun %90'inin ABD'yi sevmedigi bir ulkede bunlar yanlis hamleler degil bence.

Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    sözde cafe ama çay kahve ikram edende yok. ağzımız kurudu.
    doktor duymasın hemen delleniyo.
    art niyetli yazmıyorum ama kahveyi ateşe biraz dokundurunca insanlar zararda olduğu için telve hemen köpürüyor.
    köpüklü kahve daha güzel nasıl yapılır iyi bilirim. En son bulaştığım kağıt 10 yıl kendine gelemedi.
    2017de 14 lirayken düşer diyerek bulaştığım halkbank macerama muhtemelen 2027de son vermiş olurum.
    arada 2024 ten sonra yükseliş bekliyorum demek ki 2024-27 arasında ufak çaplı bir ralli olacak.
    Milletin sinirleri ile çok fazla oynuyosun, sen böyle yazıyorsun diye insanlar hisseden çıkmayacaklar, varsın hadi diyelim bekletecek primsiz kalacak, ben şu 4 aydır bir halkbankin kendi davasını neden uzattığını, bir de senin neden yakınlarına küfür ettirmekte hoşlandığını çözemedim.

4.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bende zaten dayanamayip halk satip is bankasina gectim.6 trilyon karin uzerinde oturuyor.Riski hemen hemen yok gibi geldi.Halk ta cok cazip.Firsat gordugumde tekrar halk ada gelebilirim kismet artik.
    Halkbank in ustunde mahkeme var cozulmeyecek olan ?

Ekonomiyi subvanse ediyor. YAni Fonluyor.

ekonomik kriz var. Donemeyecek esnaf kredileri var.

var mi degistiribilecek Halkbanka baska birseyi soyleyin

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Islerin kesatligindan sera isine girdiniz herhalde ondandir.
    ortak bende eşofman altı sattım çok şükür bugünde siftah yaptım

[QUOTE=666;4300097]ABD tahvillerinin azalmasi bir handikap degil. Sistematik olarak ABD ile iliskimizi azaltiyoruz. Ihracat ithalat son 10 senede dengelendi, 10 sene once ABD'den 5 kat daha fazla ithal ediyorduk. Nufusun %90'inin ABD'yi sevmedigi bir ulkede bunlar yanlis hamleler degil bence.[/
    sıkıntı
    abd doları TRnin birinci parası olması
    TL nin ikinci para olmasından
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Milletin sinirleri ile çok fazla oynuyosun, sen böyle yazıyorsun diye insanlar hisseden çıkmayacaklar, varsın hadi diyelim bekletecek primsiz kalacak, ben şu 4 aydır bir halkbankin kendi davasını neden uzattığını, bir de senin neden yakınlarına küfür ettirmekte hoşlandığını çözemedim.
    harbi bu dava ne olacak ya ? Ben cozemedim. Fikrim uzayacagi yonunde.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    ABD tahvillerinin azalmasi bir handikap degil. Sistematik olarak ABD ile iliskimizi azaltiyoruz. Ihracat ithalat son 10 senede dengelendi, 10 sene once ABD'den 5 kat daha fazla ithal ediyorduk. Nufusun %90'inin ABD'yi sevmedigi bir ulkede bunlar yanlis hamleler degil bence.
    DOlar da rezerv para birimi. ERisemiyorsun bi yerde. ALTIN ile ticaret olmali. DOLAR rezerv para birimi olmamali tercihin ama yollar havalimanlari DOLAR antlasmali.

Sayfa 614/1003 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •