Sayfa 699/1003 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Ahmet Mergen
    @ahmet_mergen
    ·
    17m
    Replying to
    @TezcanRamazanTR
    halk ülsokanserojen katagorisinde..

2. s a 666 ortak dün şişe aldım orda da yani forumda millet çıldırıyor küfürün hesabi yok kendimi tebrik ettim nerde zor kağıt var bulup atlıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    ford 20 liraya bekliyorum, gelirse alabilirim. ama bu sene senet bende olmayacak onu gördüğüm için eforumu farklı yerlerde kullanıyorum. 1929 erken geldi, ben bu 1929'u 3 yıldır araştırıyorum, bazı şeylerin örtüşmesi hızlı oldu.

Mesela biz 82 dip diyoruz, bu doğru ama 82 bine geliş şekli yanlış, iki uzun kırmızı çizgi. şayet 5 çizgi olsaydı durum değişirdi.

Yorumsuz bir grafik göndereceğim, oradaki yıllara ve kırmızı çizgilere bakmanızı tavsiye ederim.
    abi froto 80den 40a düşerken yabancı takası nerdeyse sabit kalmıştı.
    borsanın en fake düşüşünü froto yaptı bence.
    42 alış,53 satış yaptık .biraz erken olmuş sanki.

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    yahu hocam yıl olmuş 2050
    robotların micro işlemcisi at koşturuyor.
    1929 hızında olabilir mi.
    tabii ki bu hard olacaktı
    ŞAHNA, Türkçe güzel bir dil. Ama kullanana, mesela vob da yön alıyorlar, go go go, ho ho ho, şöför atladı, uzaya gidiyor, daha acayip acayip cümle ve sözcükler. Dün akşam 23 sayfa yani 230 yazıda sadece 1 yazı okunmaya değerdi. Çok yazık, bunu yazan okuyan insanlar ne yaşıyor bilmek anlamak zor.

Bu topik hızlı açıldı ve hızlı toparlandı, güzel faydalı ve verimli çalışmalar var. Her şeyden önce demokrasi var.

Nereye nasıl yatırım yapıldığının önemi yok, 1929 yaşatılırsa herkes eşitlenecek, sadece peynirini kendisi yapan, tarım ve hayvancılıkta güçlü insanlar mutlu olacak.

Binler değil, milyonlarca için son 50 yılda köyleri terk etti. Bu avrupada böyle değil, ülkemiz gibi gelişen ülkelerde böyle.

5.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    abi froto 80den 40a düşerken yabancı takası nerdeyse sabit kalmıştı.
    borsanın en fake düşüşünü froto yaptı bence.
    42 alış,53 satış yaptık .biraz erken olmuş sanki.
    erken gitmemiş bence güzel yerden verdiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Ahmet Mergen
    @ahmet_mergen
    ·
    17m
    Replying to
    @TezcanRamazanTR
    halk ülsokanserojen katagorisinde..
    adam HAKLI bir yerde. Halkbank in davasinin bir sonuca varmak icin zor oldugunun oda farkinda. Zaten Korona davasi biter, hissler bir iki yerine gelir ama bu halktan bir cacik olmaz,

Sizlerin durumu nasil erick?

Alıntı Originally Posted by neobal Yazıyı Oku
    s a 666 ortak dün şişe aldım orda da yani forumda millet çıldırıyor küfürün hesabi yok kendimi tebrik ettim nerde zor kağıt var bulup atlıyorum
    Cok yipratti onlar yatirimcisini maalesef.

Sayfa 699/1003 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •