Sayfa 736/1003 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: HALK Cafe - II

ya yıldız ortak
    ben sana
    uçuran şeyh değil
    pegi dedim.
    sen gece TH
    gündüz de secbul bekledin
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    ama mesela 7 dolar olması bana çok uzak geliyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Zaman analizi de yapayımmı ?
    .
    .
    2024 Haziran ayı gibi biter bence.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    ya yıldız ortak
    ben sana
    uçuran şeyh değil
    pegi dedim.
    sen gece TH
    gündüz de secbul bekledin
    Ortak sorma.O uçan ata arpa veren Do-Co yu 2 gün önceden aldım. Aynı gün az bir karla çıktım. Sonra 2 gün tavan.Ucmaktan geçtik, altında tepeliyorlar bizi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Neyse gidip diğer topiii karıştırayım.. viob...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Zaman analizi de yapayımmı ?
    .
    .
    2024 Haziran ayı gibi biter bence.
    Beklenen gün gelecekse

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    İran Merkez Bankası Başkanı Abdunnasır Himmeti, ABD'nin talebiyle Lüksemburg'da bloke edilen İran'a ait 1,6 milyar doların serbest bırakıldığını açıkladı
    Halkbankta olmasi gereken de oydu. Hatta bir nebze daha iyilik yapmislar ve demislerki ILAC ve GIDA sat karsilginda AL.

Bizde ise Zarrap diye biri turemis, iki tarafida kafalamis, sahte belge vesaire ile GIDA transfer etmis sozde.

SAlak bir de butun yazismayi serverlerin amerikada oldugu hotmailden yapmis, bir de ustune miamiye ailesi ile tatile gitmis.

yani o paralar bizdeki gida ve ilac ureten isci emekci vesaireye gidecekekn iran rejimiine, zarrapa ve CAglayan a gitmis. Amerikada simdi hesap soruyor

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Duruşma Hazirana ertelenmiş, bundan sonra büyük ihtimalle geniş bir bant içinde yataya bağlarız, eğer borsa yukarı yönde ivme kazanırsa 0.5 betalık bir performans sergiler yani endeks %2 çıkarsa bu %1 çıkar, eğer endeks aşağıya giderse hisse yine 0.5 betalık performans göstermeye devam eder yani endeks %2 düşerse bu %1 düşer, düşüş süreci devam ederse bizdeki düşüşler daha da cüzi yansır
    -New york da ki VAka SAyisi 150 bin suan. Avukat burada gelip yuz yuzde gorusme yapmaktan bahsetti savunma icin. Buyuk ihtimalle 70 gun icinde buraya gelemez. New York dunyada en fazla Covid 19 vaksi gorulen yer. En son ucuslar oraya acilir.
    -ucuslarin acilmasi en az 6 ay surse, avukatin hazirlanmak icin yeniden 6 ay isteyecegi tutar. baska nedenler ortaya koyar. Mahkemninn artik uzayacagi kesin mi kesin.

-Sizce Mahkemenin uzamasini banka mi istiyor ? Yani TVF ve Halkbank yonetimi, bu mahkemeden kol gibi bir ceza gelecegini bekliyorlar. o yuzden uzamasini istiyorlar. Ne kadar uzatirsak o kadar iyi yoluyla bence yola bakiyorlar.

-Cok begendiginiz son umudumuz Hruskada terk etti .

Sizce bu mahkeme ne zman sonuclanir ? Bir sonuc alinamayacagi icin sizce baska birseyle degismemeli mi ? Al sat yapilamaz mi ?

Hala bu hisseden karla cikacaginizi dusunuyor musunuz ?

8.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    -New york da ki VAka SAyisi 150 bin suan. Avukat burada gelip yuz yuzde gorusme yapmaktan bahsetti savunma icin. Buyuk ihtimalle 70 gun icinde buraya gelemez. New York dunyada en fazla Covid 19 vaksi gorulen yer. En son ucuslar oraya acilir.
    -ucuslarin acilmasi en az 6 ay surse, avukatin hazirlanmak icin yeniden 6 ay isteyecegi tutar. baska nedenler ortaya koyar. Mahkemninn artik uzayacagi kesin mi kesin.

-Sizce Mahkemenin uzamasini banka mi istiyor ? Yani TVF ve Halkbank yonetimi, bu mahkemeden kol gibi bir ceza gelecegini bekliyorlar. o yuzden uzamasini istiyorlar. Ne kadar uzatirsak o kadar iyi yoluyla bence yola bakiyorlar.

-Cok begendiginiz son umudumuz Hruskada terk etti .

Sizce bu mahkeme ne zman sonuclanir ? Bir sonuc alinamayacagi icin sizce baska birseyle degismemeli mi ? Al sat yapilamaz mi ?

Hala bu hisseden karla cikacaginizi dusunuyor musunuz ?

Bu hissede karla kimse çıkamaz bence. Taktik şu olmalı: 5 liradan az bi şey almalı... Biz bunu alırsak tahminim oda hisseyi 3.75 gibi bir yere getirir. İşte buradan al-sat yapılır. Yani 3.75 den al... 4.50 gibi sat... Bunu defalarca yapabiliriz. 3.75 den belki 3.50 ye salabilir... daha altını maçası yemez diye düşünüyorum. Bende böyle bir öngörü oluştu. 4.96 gibi azıcık aldım. Citinin 3.75 ne tuzak kurdum bekliyorum. Bakalım onların aklından geçeni sezebşlmişmiyim... Zamanı gelince yanılıp yanılmadığımı anlayacağım.Bunların çakallıklarını hulk fiyatı üstlerde iken de aynı numara Haiz kaldığımız için hisse fiyatı ne olursa olsun aynını yapacaklarından hiç şüphem yok. Karşınızda bir tane kurnaz tilki yok... 100 tane var en az. Hepsi ile başa çıkmak gerekiyor. Buda çok zor iş. Allah kolaylık versin hepimize. Rastgele ama zekamızı çok iyi kullanalım.

Sayfa 736/1003 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •