Sayfa 820/1003 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Gel de sovme şimdi, endeks nereye geldi, bu cibiliyetsiz nerelerde surunuyo, alsan alınmıyor satsan satılmıyor bu ne menem iştir yahu? 6 lira olmaliydik bugün, yılların ucuzluğunu geçtim, endekse uy be! Yaziktir. Şimdi endeks 92500-93500 civarına geri gitse ki mümkün.. napican halkbank 4.80 mi yine? Bu kadar sahipsiz ya da tam tersi aşırı sahipli ama sahibi kötü niyetli bir hisse görmedim ben.

2.  Alıntı Originally Posted by ciko45 Yazıyı Oku
    Tvf bu kambur bankayı satar demedi demeyin...
    Satmalı zaten..bundan sonra bunun adı kamburbank
    TVF bu bankayi satmaz. Satamaz deil. SATMAZ. Kamu bankasi nihayetinde, ekonomiyi finanse etmek icin kullaniyor.
    Problem bu bankanin halka acik olmasinda. Eger bu banka halka aciksa ve kamu bankasi ise bense simdiki ekonomiki platforma uymuyor. AMAC ekonomiyi fonlamak, O halde bu bankanin direk Piyasadan cekilmesi lazim. 6 lira fiyat ile 500 milyon lotu alsa 3 milyar TL yapar da. BAnka neden boyle bir salakliga girissinki ? bankaya para lazim, Piyasaya para vermesi lazim.

Bu bankayi piyasaya halka arz eden adamlar zamaninda bunu dusunemediler.

3.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Gel de sovme şimdi, endeks nereye geldi, bu cibiliyetsiz nerelerde surunuyo, alsan alınmıyor satsan satılmıyor bu ne menem iştir yahu? 6 lira olmaliydik bugün, yılların ucuzluğunu geçtim, endekse uy be! Yaziktir. Şimdi endeks 92500-93500 civarına geri gitse ki mümkün.. napican halkbank 4.80 mi yine? Bu kadar sahipsiz ya da tam tersi aşırı sahipli ama sahibi kötü niyetli bir hisse görmedim ben.
    neden artsin ki ? KOL gibi mahkemesi var ? O mahkeme 10 yil devam eder. Bankanin amaci bence mahkemenin cozulmesi deil, uzatabildikce sureci uzatmak, Cunku Mahkeme baslarsa birde bununla ugrasacaklar ve sonuclari da baska kotu durumlara neden olacak, BErman ve Savcilara LAf anlatamadiklari, Trump in bile uzerinde sozu gecmedigi icin bu dava uzayacaktir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Bence durumu gayet iyi. Kızmayın ama ben öyle görüyorum.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bosver Sherlock. Iflas riski olan hisse alinmaz. Sirkete birsey olmaz, iflas eder tekrar yapilanir, ama hisselerin hic olur.

Bende devamli var havacilik, o yuzden. Ayrica jubilemi yapacagim, artik BIST yeter dedim, oyle soktum para.

Biktim yani. Lagim cukuru gibi cografya. Baska yerde hicbir pislik olmadan devamli kazandiran sirketlerim var. BIST lagimina gerek yok.
    Muhaha 666 bile artik Turkiyede BIST te yatirim yapmak istemiyor. Elin yabancisi nedne para getirsin

KArarin icin tebrik ederim 666.

6.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bence durumu gayet iyi. Kızmayın ama ben öyle görüyorum.
    NEresi iyi ki ?

1- Mahkeme uzadi. Bankanin uzatma istegini anladik. MAhkeme baslayip sonuclanirsa ikili iliskiler ve olaylar farkli yone gidebilir ?

2- Kar etmeyip AR yili demisti. bu yil yeni bir AR Yilina gececek tahminen

3-Korona Ekonomik Krizi tam gaz devam ediyor

4- Covidden sonra s400 vesaire geliyor.

bilemedim

Big Tobacco bu firsati kacirmadi, hemen vaperlara saldirdi. Vape yaparsan sey riski artiyormus. Bir tane makale koydular simdi milleti korkutmak icin.

Daha once de e-ciglerden insanlar oluyor diyorlardi. Halbuki olenler icine marihuana koyup cekenler. Dunyanin her yerinde yasaklattilar e-cigleri, 4000 tane kimyasalin yanma ile vucuda alindigi sigara her yerde serbest.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Bence iyi dedim. Kendi çapımda parametrelerim üzerine. Benim yol uzun..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 820/1003 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •