Sayfa 821/1003 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: HALK Cafe - II

erick seni de sorduk once. Esin nasil durumda?

secbul yeni basladi, onun icin sorun yok bankada haliyle. Tasiyabilir yani.

Ben zaten Turkiye'ye yatirim yapmiyorum ki uzun suredir. Ayni parayi ceviriyorum. Hukumet degismeden, taze kan gelmeden de para sokmam. Bu seyi firsat bilip soktum, cok cabuk hedefe geldi, jubilemi yapip hepsini cikaracagim.

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bu yargı muhabbeti yakında sonlanacak. Akabinde OFAC mevzusu da sonuçlanır. İşte ondan sonra hisseden gitmesi gereken yere doğru hareketlenmesi ve momentum kazanması beklenebilir.
    Sayin Trendhound,

bence yaniliyorsunuz, Halkbank yargi muhabbeti yakinda sonlanmayacak bence.

Davanin uzamasini istiyor sanki banka bi yerde. Sonucta Hakimin tavri, Hakan Atilla davasindan gelen sonuc vesaire onlarda bir ceza bekliyorlar ve gelmesi kesin. Yalniz Bermanin ne kadar ceza verecegini onlarda kestiremiyorlar. Ki bermani sinir de ettiler.

O yuzden banka elinde her turlu hukuki metodu kullanip davayi uzatmaya gidecektir. Avukat degisimi, Avukatin Turkiyeyi gelip konusmak istiyorum demesi bence bundan.

Bu arada new york dunyada en cok vakanin goruldugu yer. Oradan o avukatin 70 gun icinde turkiyeye gelmesi imkansiz. Haziran ayinda ucuslar acilmayacaktir New york a.

GEldikten sonra da savunma yapmak icin surekli ek sure isteyecektir Avukat. veya baska baska nedenler surerek mahkemeyi uzatmaya gidecek.

Olasi bir ceza da uzlasmaya gitmek vesaire bankanin isine gelmez, cunku iceride bu siyasi bir malzemeye donusur.

Merak ettigim dava sonuclandiktan sonra birde OFAC sureci mi baslayacak ? Yani davadan cikacak bir ceza daha sonralari OFAC ile bir CEZA daha mi olacak ? yoksa antlasma kismimi

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    erick seni de sorduk once. Esin nasil durumda?

secbul yeni basladi, onun icin sorun yok bankada haliyle. Tasiyabilir yani.

Ben zaten Turkiye'ye yatirim yapmiyorum ki uzun suredir. Ayni parayi ceviriyorum. Hukumet degismeden, taze kan gelmeden de para sokmam. Bu seyi firsat bilip soktum, cok cabuk hedefe geldi, jubilemi yapip hepsini cikaracagim.
    iyidir abi. Daha iyiler, yeni vaka sayilari Almanyada azaliyor suan. Insanlar kurallara riayet ediyor. buyuk cogunlukla.
    IYi yaparsin, Turkiyeye para sokmak yerine para cikiyor. DOLAR euro ALTIN hizlica artiyor. Jubileni yapmak cok iyi olur. UMarim bizde bu halkbanktan kurtuluruz bir an once. Uzun bir sure daha ben bunun 5-6-7 arasinda gidecegini dusunuyorum. Kucuk bir sirketle degistirmek fikri geliyor aklima ? en azindan onlar spekulatif vesaire ama hareket ediyor. bunun harekt edecegi felan yok. IHLAS grubu birsey bile bundan iyi

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    iyidir abi. Daha iyiler, yeni vaka sayilari Almanyada azaliyor suan. Insanlar kurallara riayet ediyor. buyuk cogunlukla.
    IYi yaparsin, Turkiyeye para sokmak yerine para cikiyor. DOLAR euro ALTIN hizlica artiyor. Jubileni yapmak cok iyi olur. UMarim bizde bu halkbanktan kurtuluruz bir an once. Uzun bir sure daha ben bunun 5-6-7 arasinda gidecegini dusunuyorum. Kucuk bir sirketle degistirmek fikri geliyor aklima ? en azindan onlar spekulatif vesaire ama hareket ediyor. bunun harekt edecegi felan yok. IHLAS grubu birsey bile bundan iyi
    Aynen böyle, borsa %18 yapmış yahu dipten, spekülatif 3-4 hisse alsak zarar falan kalmamıştı. 126 bine yükselirken tüm yan hisseler gitti nerdeyse, bu ikina ikina 7.5 a gitti, bu kadar bekledik güzel bir kar görmeden satmayacam dedim, nerelere geldik... 666 düşüncesini uzun zamandır ben de paylaşıyorum, yurtdışından hissede bakicam bu halk defterini kapatayım, bir sürü yerli milli yatırımcıyi kaybettiler, beni de yazsınlar listeye.

5. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Bence şu an malımız pazar aşamasında DEĞİLDİR bu yüzden çıkışlarımız cücük gibi olacaktır. Örneklendirecek olur isek daha çok depo aşamasında görünüyor. Depo malı durımunda isek ki BENCE; o zaman düşüşlerde çok ta fifi davranacaktır. Diğer senetler de ise ben pazarlama faaliyeti görüyorum. Buranın pazarlama faaliyeti bence yıllar önce bitti. Zaten son durum ortada.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bence şu an malımız pazar aşamasında DEĞİLDİR bu yüzden çıkışlarımız cücük gibi olacaktır. Örneklendirecek olur isek daha çok depo aşamasında görünüyor. Depo malı durımunda isek ki BENCE; o zaman düşüşlerde çok ta fifi davranacaktır. Diğer senetler de ise ben pazarlama faaliyeti görüyorum. Buranın pazarlama faaliyeti bence yıllar önce bitti. Zaten son durum ortada.
    banka cok da artmayacak diyorsunuz yanii Bankanin cikmasi icin mahkeme surecinin bitmesi lazim ama. ONa da yillar var.

vakifbank icin asagidaki yorumu yapmis :

Bankayı sömürüp mahvetmek için Hazine ve Maliye bakanlığına bağlanmış olamaz. Vardır bu banka üzerinde bir amaçları!

Halkbankı mahvettiler zaten. Umarız sonu aynı olmaz

Sayfa 821/1003 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •