Sayfa 835/1003 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Seyimden asagi Kasimpasa. Erick!

Olayin ozu yani: Umurumda degil, benim isim bitti. Bu banka kotu bir yatirimdi, o kadar. Umarim tutanlara denk gelir iyi zamani.
    Son düzenleme : 666; 16-04-2020 saat: 15:45.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,452
    Sn drexty doktorum istatistiklere göre artma hızı stabil hal aldı gibi görünüyor 1-2 haftaya daha net belli olmakla beraber.. bazı uzmanlar 15 güne kadar inişe geçeceğine inanıyor inşallah öyle olur ..olay bitmesede en azından moral olacak herkes için
    Sahada olan bir korona savaşçısı olarak senin fikrin nedir dostum ? ..bu arada baya bir iyileşen taburcu olanda var basından takip ettiğimiz kadarıyla

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,452
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    al benden de o kadar

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    AL sana yeniden bir uzatma nedeni :

TEmiz bir baslangic istiyorum

1-AYni nedenlerle uzatmaya gidecekler sirayla, Hruskanin denedigi yollari bu sefer mahkeme kanaliyla yapmaya calisacaklardir. O zmanlar burada mucbir hesaplariniiz var reddine diye yeniden duyacaz.

2- Yeni atandim., Gorusmem lazim, delilleri toparlamam lazim, KAnitlari incelemem lazim, Yeni TAniklar getirmem laizm, DAvaya hazirlanmam lazim, bana sure verin 6 ay, ek sure istiyorum, 3 ay vesaire uzatmak icin cokca nedeni var.

3-Araya tabi birde COVID de cikti. BEnce ileride suda olacak. TAnik getirecegim turkiyeden ama SAnik guvencesi istiyorum diyecek banka. ORadan da uzar

Bu mahkemede esasa gecmek en az kac sene alin siz hesaplayin

BAnka bu isin kotu sonuclanafagini biliyor. Problem orada. O yuzden uzatmak istiyor,

AYrica Avukatlar muvekkillerin dediklerini yaparlar. Yani Avukat aslinda sana bazi yollar onerir. Sende o yollari tercih edersin. Bu Avukatta benzer cozumleri surmustur. yada bir onceki de. Hruska da cozum onerilerini vesaire sunmustur.

Ama Banka yonetimi/TVF/Hukumet bunlari kabul etmeyecektir. Cunku onlarin bunlarin kabul etmesi en bastan beri herseyi kabul ettikleri anlamina gelir. Yani Irana Zarrap uzerinden para vermek suctu kabul ettik anlamina gelecek. Bunu nasil anlatacaklar ?

Banka yukaridaki aciklamalarinda oldugu gibi sonuna kadar gidecektir. Cunku HAKLI oldugunu dusunuyorlar vesaire. NE zaman kafa degisir o zman birseyler olur.
    Adama sormazlar mı sen neden buradasın? Ağzından bir tane yatırım için sebep duymadım, bir ara gittin güya, sattı falan sonra vahiy geldi tekrar geldin kötülemeye devam, neden kardeş? Ben de sert eleştiriyorum ama olumlu yanlarini burada yazdım beklentim dahilinde yüksek risk aldım bekliyorum ama seni çok set niyetli görüyorum, Burak var burda o da aynı kafada. Sizin bu hissedeki yatırımcıyi urkutme motivasyonunuzu çözemedim, var aslında aklıma gelen bir şey ama neyse.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    al benden de o kadar
    Tek bir adam gibi karimi secimlerde yaptim CB ayarlamistir diye. O da "ya tutarsa" diye gole maya calmis, ama yine sansina kazandirdi o pozisyonlara.

Banka dolar bandinin ustune de gidecektir. Ama kime denk gelir, bilmek zor artik. Sonsuza kadar yasamiyoruz ki. 80 sent dibi dedik, biraz altina 70 sente verdiler, 75 sentte dengelendi. Burda alan kaybetmez, o baska.

Sunu gordum simdi. Islem hacminin cogu ilk sene. Allahtan pazaz olayindan sonra agirlik azaltmisim, girip cikmadan baska yeni para sokmamisim. Kotu bir secimdi benim icin maalesef. Halbuki HA davasi ile olayin sonuclanacagini, baskinin kalkacagini zannediyordum en basta. Arada parayi Soda'ya Tav'a Pegi'ye aktarmamis olsaydim kafayi yerdim. Tek hisse alan ortaklarimiz icin gercekten uzgunum. Musibet birsey bu.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Olayin ozu yani: Umurumda degil, benim isim bitti. Bu banka kotu bir yatirimdi, o kadar. Umarim tutanlara denk gelir iyi zamani.
    sende mi sattin Halkbanklari. cok dogru yaptin. Keske bizde beklemeseydik, o kadar bekledik, enayilikmis megerse

Sayfa 835/1003 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •