Sayfa 529/1003 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Yok öyle bir şey ya.. Aylardır yatıyordu hastaydı garip. Bu arada son 24 içinde italyada 925 kişide iyileşip hastaneden taburcu edildi. Hep ölenleri söylüyorlarda... İyileşenlerde kat kat çok.

Verilerde artik at izi iti izine, it izi bakteri izine karisti. Herkes yakalanip gidecek anlasilan. Adi medya, big pharma ve para odaklari millete panik pompalayarak para kazaniyor iste.

Unutmayalim, Borsa 101 el kitapcigindan: "Never let a good crisis go to waste" (Hicbir zaman iyi bir krizin bosa gitmesine izin verme).

Gerci big pharma kafami karistirdi, yasilarin olmesi islerine gelmez.

3. Pozitif, negatif, pozitif, negatif... Hayatımıza hayatımıza füze gibi girdi!!!!!!! Borsamız buna göre yol alacak gayri... Uyurken negatifle yüzümüzü güldürüver gari yarabbi diye dua etmeyi unutmayalım.

4. 1815 vaka, 23 vefat.. Yukarı çok fena çıkıyor.. Yaşlılarımızı kaybediyoruz. Gençler dikkat, dışarıda gezip gezip dedmizi, ninemizi hasta etmeyelim... Bu corona iblisi yaşlıları affetmiyor, kini var ebeveyinlerimize.

Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    1815 vaka, 23 vefat.. Yukarı çok fena çıkıyor.. Yaşlılarımızı kaybediyoruz. Gençler dikkat, dışarıda gezip gezip dedmizi, ninemizi hasta etmeyelim... Bu corona iblisi yaşlıları affetmiyor, kini var ebeveyinlerimize.
    Abartiyoruz bence.

2018-2018 ABD influenza sezonunda 65 yasi ustundekilerde olum orani %50. Onceki senelerde de degisik degil. Bunun panigi niye yapilmiyor acaba?

Bu korona da FETO gibi birsey cikti. Global FETO.

Bu da 2016-2017. Yaslilarin influenzadan olum orani %66 !!!

Kimse forumlarda bunu niye yazmiyor acaba sabah aksam her gun, pazarlari da iki kere. MK koronanin da medyanin da.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Abartiyoruz bence.

2018-2018 ABD influenza sezonunda 65 yasi ustundekilerde olum orani %50. Onceki senelerde de degisik degil. Bunun panigi niye yapilmiyor acaba?

Bu korona da FETO gibi birsey cikti. Global FETO.

Algının böyle olması lazım zaten. Yoksa kimseye inandırıcı gelmez. Buz dağının öbür yönü başka tabikine... Bizler, mevcut koşullarda sonuçlara katlanıyor ve güncel durumu yazıyoruz. Diğer buz dağı yüzü şimdilik komplo teorisi ile tecritli.. İlerde çıkacak foyası. Şimdi kapitalist sistem buna asla izin vermez. Biz bilelim de şu an... Sistemin dümenine takılır bir şeylet yazarız. Ama sanmasınlar ki bizi kandırabilirler )) aynı düşüncedeyim senle. Düşünce özgürlüğümüz var, şiddet yok... Yazarız abi ))

8. Baktım geçen hafta Gs. yı 1.30 kadar çakmışlar..döndü, bende 1.40 dan aldım ve 1.73 çıktım.. Erken çıktım herhal... Sonra 4.92 hulk aldım bir kısım... Takip ediyorum hulku aşağı saldıkça kademe kademe alır beklerim. Bu fiyatlardan endişem olmaz. Hulk beni geçmişte çok çarptı... 13.75 maliyeti 10.50 vermeler, 10 maliyeti 9 da vermeler vs. Bir sürü olayım var bu sülün ile. Total da hulkta zararım çok. Günü geldiğinde zaman zaman hesaplaşma durumuna geçiyorum bu sülün ile. Çoğu kişininde benim gibi olduğunu biliyorum. Karda olan varsa bu sülünden helali hoş olsun, alnından öpmek yakışır bize bu zeki yatırımcıyı.

Sayfa 529/1003 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •