Special Days Image
Sayfa 570/1003 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Temyizden olumlu birsey cikma ihtimali yok huseyin. Daha once statlarini koymustum. Jurili federal davalarda kararin bozulmasi binde birlik bir ihtimal.

"7-Hakim Berman, Halkbank davasının hızlı yargılama yöntemiyle görüleceğini ve Halkbank'a adil savunma için her türlü kolaylığın sağlanacağını belirterek oturumu kapattı."

Nedir bu hızlı yargılama, tam olarak kaç yıl demek oluyor :-[

3.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Şuanki fiyatı göz önüne alırsak hangi kağıda trampa etmek mantıklı yarın bende trade işine başlıyorum al tut yapmicam artık....
    Ben elimdekilerin büyük kısmını akbank, garanti, işbanka geçirdim önceki hafta, burda da yazdım.
    Henüz daha bir avantajı olmadı ama borsa çıkışa geçerse bu üç büyük özel banka halkbanktan hızlı çıkar diye kurdum planı.
    Arada da küçük ayarlamalar yapıyorum kendi aralarında, garanti biraz daha iyi gidiyor diğerlerine göre mesela.

Neyse, hiçbiri yürüyüp gidemez henüz bu ortamda, beklemek lazım her şartta.

Iyi yaptin pilavli. Dedigin gibi bekleyecegiz ortamin yavas yavas normale donmesini.

Burak da fena bilgiler vermiyor yani. %50 iskontolu cekler, vs. Batiyor muyuz yoksa???

5.  Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    kalkar 20 milyar dolar ceza keserlerse devlet uğraşmaz kapatır. personeli vakıf veya emlak a kaydırır devam eder.
    ben olsam 5 milyar dolar bile çıksa ceza kapatırım anında fişi çekerim. devlet ben değil miyim.
    kimse hak hukuktan bahsedemez. der ki bize haksız zarara uğrattılar mağdur edebiyatı... yıllarca farklı mı davranıldı...
    söylenecek çok şey varda siyasi algılanır o yüzden o topa girmiyorum.

fiyat vermem kardeş 7,2-4 civarında düşebilir düşecek dedim ağzımın payını aldım.
    spk bile şikayet edenler oldu. neyse allahtan 5 lira altına düştü de resmi olarak bilgeliğim ispatlanmış oldu.
    citi 3,75 demişti ya boşuna vermedi o rakamı sonra 4,x li revize etti. o rakamı da boşuna vermedi. işaret fişeğini attım anla.
    çok kafa şişirdim 4-8 arasında gider gelir ama ben 2 liradan alıcıyım. Ne söverler bana şimdi.

3.75 fiyat verdi de... 7 küsüre niye gitti... 5 liradan alan 2 lira karla sattı. Düşeceğini bildim diyorsun, covit -19 olmasa olurmuy du bu düşüş!!!! Yol kazası bu iş. Kimse bilemedi, herkes terste yakalandı. Birader, borsa arz talep işi. Aç bir şirket koy masa sandalyeyi, açıl borsaya, talep olursa hisselerin fizanda. Nice karlı şirketler ederinin yarısında, nice batık şirketler ederinin on katı vs. Borsa karışık iştir, beklediğin değil beklemediğin İhya eder seni... Mühim olan o zamanlamayı yakalayıp, deve sırtında saraya girebilmek.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kim sikayet etti, neden etti bilemiyorum. O zaman da dusundum cezayi yeyince, admin okumusturdan baska birsey gelmedi aklima. Icimizdeki psikopatlara dikkat! Hayvanlara eziyetten basliyor.
    Ben şikayet ettim. Burası köy kahvesi mi? Ana avrat Allah kitap... tabiki hayvana şiddete hatta her türlü şiddete karşıyız ama mümkünse arkadaş içini boşaltmak için tuvalet kullansın burayı değil.

7. Bende de 7-8 kağıt var.. İşcrt, işfin, işgyo, halkb, Gs. Sasa... hepside uygun fiyatlardan alındı. En son hulku 4.92 den portföye ekledim.. Bekleyeceğiz tabiki ne... Her kışın yazı olacak. Bugüne kadar hep böyle oldu... Bundan sonrada olur. Hulkun durumu özel ama onuda çok çok altlardan yakaladın mı sorun teşkil etmez.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Ben şikayet ettim. Burası köy kahvesi mi? Ana avrat Allah kitap... tabiki hayvana şiddete hatta her türlü şiddete karşıyız ama mümkünse arkadaş içini boşaltmak için tuvalet kullansın burayı değil.
    Muahahahaha. Tamam Doktor, barisirsiniz.

Sen de kimvurduya gitmis oldun, psikopat yaftasi yedin benden!

Sayfa 570/1003 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •