Sayfa 573/1003 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: HALK Cafe - II

sen böyle yazarsan mesih th bu gece gelmeyecek.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Nerde yaziyor. Berman mı söyledi?

Halkbank kapatılacak yazanlara şunu söyleyeyim.
    Halkbank kapatılması demek ülkenin batması demek. Hititler bu topraklarda yaşadı. Fakat biz Türkiye Cumhuriyetiyiz.

ABD 'ye Cem Uzan'ın borcunu kim ödedi.2 milyar doları kim ödedi.

Halkbank kapatılacak ? Eeeee daha sonra ne olacak.
    Muz cumhuriyeti mı burası.

Halkbank kapatılması saçmalığı .
    Bu kriz döneminde halkbank olmasa herhalde millet ölürdü ya da birbirini öldürürdü.
    Canım feda Halkbanka
    Ağzına sağlık, kelimesi kelimesine katılıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Yeni Dünya düzeni, falan, filan.. Bunlar zırvalamadır. İnanmayın böyle şeylere. Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir derler ve kaldığı yerden devam eder dünya. İktidarlar değişir, yenisi gelir. Değilmi ki çıkar dünyası bu işler... Bizim eşek yine eşektir ama bizim eşek semer değiştirir arada. Motivenizi bozmayın, heyacan yok. Bize yaşattıkları bu sonuçtan kendinizi koruyun evden çıkmayın o kadar. Hepimize bol şans bu yaşamda.
    Birader kafanı kumdan çıkart bence. genede sen bilirsin.
    Sen en son ne zaman gördün koca ülkelerde evden çıkma yasağı uygulandığını ?
    Aşısı hala ortada yok ki onu bırak tespitinde bile hala sorun var.
    Ekonomilere sağlam sorun yaşatacak. Çin ile dünya büyüyordu. Avrupa ile değil.
    Bence bu olay milat oldu. ülkeler bu kadar işlevsizse birleştirilmesi fikri oluşacak.
    Gerek yok silaha askere istihbarata diyecekler. Yeni sosyal olgular oluşacak.
    Bunun getirileri götürüleri olacak ekonomide ve yansıması borsada...

Alıntı Originally Posted by kırşehir40 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar temyiz başvurusu kabul edilmiştir. Davanın düşeceği söyleniyor. Hadi hayırlısı olsun..
    Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    sen böyle yazarsan mesih th bu gece gelmeyecek.
    gelsin gelsin ona bir excel hesaplaması paylaşacağım.
    yatırımlarım neden onun portföyünden daha fazla kazandırdığını açıklayacağım.
    bir kaç sorum olacak tuzağa düşürülmek nasıl bir duyguymuş. hissettiklerini ögrenmek istiyorum.
    TH okuyorsan yeni hedefler sizlersiniz saklanabildğiniz kadar saklanın bu adamlar şaka yapmıyor.
    Ben yerinde olsam netteki ve telefondaki hesaplarımı kapatırdım. Ne demek istediğimi çok iyi anlamışsındır.
    iyi niyetinden ve bilginden asla şüphe etmedim. Dikkat et kendine...

6.  Alıntı Originally Posted by kırşehir40 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar temyiz başvurusu kabul edilmiştir. Davanın düşeceği söyleniyor. Hadi hayırlısı olsun..
    Ziyaaaaaaaaaaaa...........

Topik degil timarhane mubarek!

Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    Birader kafanı kumdan çıkart bence. genede sen bilirsin.
    Sen en son ne zaman gördün koca ülkelerde evden çıkma yasağı uygulandığını ?
    Aşısı hala ortada yok ki onu bırak tespitinde bile hala sorun var.
    Ekonomilere sağlam sorun yaşatacak. Çin ile dünya büyüyordu. Avrupa ile değil.
    Bence bu olay milat oldu. ülkeler bu kadar işlevsizse birleştirilmesi fikri oluşacak.
    Gerek yok silaha askere istihbarata diyecekler. Yeni sosyal olgular oluşacak.
    Bunun getirileri götürüleri olacak ekonomide ve yansıması borsada...
    Burak onceki sayfalarda veri koydum kac tane. Diamond Princess gemisi ve ABD'de influenza'dan olen 65+ orani (%66).

Medya pompaliyor. Cunku korku para kazandiriyor. Para odaklari da "never let a good crisis go to waste (iyi bir krizin bosa gitmesine izin verme)" mottosundan hareket ediyor.

Oyle ahim sahim birsey degil bu virus. Merkel ve Boris en basta en dogrusununu yapiyordu (hicbirsey), ama cok fazla korku salindigi icin boyun egmek zorunda kaldilar.

Sayfa 573/1003 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •