Sayfa 566/1003 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    666 ortak,senin muhafız Ersoy olmasın bu
    yok tanımam ersoyu. bir ara öldü diye yazılmıştı.
    yani yıllardır sizi okurum ama yazmazdım geçen ay yazdım yasaklandı nick yeniden yazdım ceza yedim.
    al sana şeytani bir gülüş

neyse halkbank için bence durum iç açıcı değil. burada hayal kuranlar var. Th gibi bilgili insanların, indikatör çizebilen daha iyi bilgili insanların, piyasada kanaat önderleri insanların laflarına inanarak 14 lira düşüşünden beri mallanan binlerce kişi olabilir.
    onları kırmamak adına sert eleştirmeyeyim diyorum ama bence halkbank yönetimi gerçekten kötü. sınıfta kaldı.
    Beni yatırım sisteminin başına yönetici olarak getirsinler. 3 ayda tek 1 lot almadan herşeyi eski haline çeviririm.
    1 yıl sonra tr nin en karlı şirketlerden birine çeviririm. Bu zihniyetle imkansız....

bu arkadaş TH olmalı
    pegasus 57 oluncaya kadar bu nicki kullanacak
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bu petrolün gördüğü işkenceyi hiç bir cansız varlık görmemiştir. 40 dolara tepki gelecek, gelemiyor, yada yeni rakam 10 dolar olacak. petrol 30-40 dolara geri dönerse dünya düzene girer, 20 dolarda girmez, 25 dolarda girmez, 15 dolarda başka şeyler girer.
    petrolün devri bitmek üzere... rusyaya ikinci kriz vakasını yaşatacaklar büyük dönen oyunlardan biri bu. 2014deki durumu tekrar yaşatacaklar. trump ne dedi doların güçlü olmasını istemiyorum. bakalım grafiklere trump geldiketen sonra ne olmuş.
    dolar ne kadar güçlüyse dünyadaki ülkeleri o kadar köleleştirirsin ekonomi ile....
    neden petrolün devri bitecek elektirikli araçlar tüm dünya için hazırlanıyor. abd kendi petrol rezervine hala dokunmadı.
    gerekirse piyasada fiyat kırmak için 2025 ten sonra hepsini kademeli satışa çıkartır.
    rusyaya petrolden çine virüsten geçmiş olsun.. önümüzdeki 50 yıl ekonomi sahasında yoklar...

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    bu arkadaş TH olmalı
    Evet biri gider gitmez diğeri geldi.
    Dr.Jekyl ve Mr.Hide olayı.
    Bakalım hangisi galip gelecek

5.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Aman Erick ne yaptın? 3-6 ay dedin aklımızı aldın. Acaba Hruska kendisi mi bıraktı? Adama demezler mi 30 milyon dolara ne oldu diye? Ben aksini düşünüyorum, farklı bir çözüm için bizimkiler değiştirmiştir. Yoksa tüm dünyada avukatlar aynı, sağılacak inek varsa boş geçmezler. Umarım süreci bu kadar uzatmazlar, yoksa perişan oluruz.
    abi bak ne oldu ?

Adam HAlkbankla gorusmek icin 90 gun sure istedi. Hakim 70 gun verdi.

Simdi olacak olanlar bence asagidaki gibi.Yatirim tavsiyesi deildir :

-DAVA 9 Haziran a ertelendi. 9 HAzirana kadar Avukatin Istanbula gidip gelmesi lazim.

-Pandeminin en yuksek oldugu yer dunyada suan CIn Wuhan Deil. Amerika New york. O ucular acilmaz 70 gune kadar. Bir 2 ay erteleme daha.

-Geldi gorustu. BAnkanin fikri : HAKIM in REDDI, -Amerikda subemiz yok bizi yargilayamazsiniz.

-Avukat bunlari sundu her bir madde icin SAvciligin yazili itirazi, avukatin cevabi derken 1 ay her madde.

-Esasa gecerken iken AVukatlik tarafindan yeni uzatma ile suprizler ve hayatla ilgili suprizlerle karsilasabilir. Zaten Ekim KASIM da yeniden pandemi olur. 2. DALGA . Gene ucus su bu durdulur. YArgilama yapilmaz.

-Bu arada hatirlatmakta fayda var 2017 de davasi gorulen HAkan ATillanin temyizden hala sonucu cikmadi sene 2020.

-Diyelim ki yargilanma su bu 2021 de bitti. Hatta 2021 in sonunda bitti. Avukatlik Temyize gitse sonucunu gelmesi ertlemesi o bu 2024 te sonuc cikmayacak gibi hakan Atillanin davasina bakarak

Yukaridakilerin kendi goruslerimdir. uzman deilim, Hukukcu deilim , Bi yerden edinmedim. yatirim tavsiyesi deildir. Sonucta en son tavsiye alacaginiz kisilerden biri benim biri de trendhound hala bu hissede yatirimci olarak bekliyoruz.

Eger aranizda BATAK hisse fiyatlarinda oldugunu dusundugunuz 30 kagidi varsa paylasirsa sevinirim. 30 deil 100 deil. tum borsa bile olur.

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    bu arkadaş TH olmalı
    yok ben th'a karşı çıkan sağlammuratım ona tepki gösterdim bilgileri doğru ama kararları hatalı diye yazdım.
    Hatta excel çalışması yaptım. yatırımları önümüzdeki 5 yıl onu kurtaramayacak şeklinde yazılarımda oldu.
    onla ilgili gerçekçi bilgileri yazınca forum yöneticileri tarafından hesabım ortadan kaldırıldı.
    tekrar söylüyorum th bilgili bir insan ama yatırım tarafı kötü.
    buradan forum yöneticilerine sesleniyorum. siz zarardasınız diye kağıdı insanları hakaret etmeden eleştiremeyecek miyiz?
    tepemin tasını attırmayın bozarım forumunuzu alırım anahtarınızı mayk

7. Burak th yada Ersoy gibi değil. Burası cafe yazılarını dikkatle okuyorum. Zaten halk 70 gün konuşma yasağı yedi.

benim hafıza iyi değil
    ama 666 ortak seni kesin hatırlayacaktır.
    onun ram i yüksek
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 566/1003 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •