Sayfa 663/1003 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Ta ocak ayinda koydum bunlari. Millet d.ss.k geciyorum sandi. Sise topiginde bile koydum yatirimci telef olmasin diye. Saldirdilar orda. Oteki forumda TAV'da da koydum. Kimse takmadi.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahaha. Ersoy oldu kurtulud, biz kendimizi kurtaralim.

Korona dokunmaz Ersoy'a, globaller gizli anlasma imzalatip asisini vermislerdir ta ne zaman.

Globaller vermemisse bile Ersoy evliya gibi adam. Muska falan yapiyor. Kendine yaglardan birsey yapmistir.

1300'lerde Avrupada 100 milyon kisi kara vebadan olurken, bazilari oluleri soymaya baslamis. Bunlarin nasil virusu kapip olmedikleri hep merak konusu olmus.

Daha sonra yakalandiklarinda onlarin attarcilar oldugu, Cin'den ot bitki yag falan getirdigi, ama vebadan dolayi issiz kaldiklari anlasilmis. Bu yuzden hirsizliga yonelmisler. Yaptiklari karisimi da Kral'a idamdan kurtulmalari karsiliginda vermisler.

Ben veriyorum size bu receteyi simdi. Ersoy yukardan okuyorsa not alsin, Koronayi halleder bu Globaller yanlis birsey vermisse.

%30 Karanfil Yagi
    %30 Limon Yagi
    %25 Tarcin Yagi
    %10 Okaliptus Yagi
    %5 Biberiye Yagi

Bunun adina da Thieves Oil, Yani Hirsizlarin Yagi denilyor literaturde.

Simdi Ersoy'u ozleyen yarim akillilardan biri bunu yapip icer Ersoy'un yanina gitmek icin, basima is acar. O yuzden disclaimer de koyuyorum: Sorumluluk kabul etmem, herkes kendi arastirsin, icilecek birsey degil, surulecek birsey. Ersoy'u takip edene de nereye suruleceigini soylememe gerek yoktur herhalde.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Saka yapmiyorum, biz kullaniyoruz yukardaki tarifeyi soyle bir aletle. 3-5 senedir hicbir virus 1 gunden fazla yasamadi evde. Virus kapan ertesi gun iyilesiyor. E korona da bir nevi influenza virusu.

https://www.amazon.com/Aromatherapy-...69&sr=8-1&th=1

Cay Agaci, Okaliptus, Tarcin, Limon, vs ... bu yaglarin anti-viral oldugu biliniyor zaten. Hatta Cay Agaci Yagi antiviral-antibacterial-antifungal. Butun zararlilari yokediyor. Mis gibi de kokuyor ev.

Seyi herhalde kuluckadan ciktiktan sonra ureme asamasinda yokediyor. Cunku seyi disardan kapiyorsun. Ama ureme asamasindaki belirtileri (burun akmasi) oldugunda yaglari kullaninca canina ot tikaniyor.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ta ocak ayinda koydum bunlari. Millet d.ss.k geciyorum sandi. Sise topiginde bile koydum yatirimci telef olmasin diye. Saldirdilar orda. Oteki forumda TAV'da da koydum. Kimse takmadi.
    gelecekteki teorik ortağım. bunların seni kurtaramayacağını biliyorsun değil mi ?

Yazdigimi da oku burak. 3-5 senedir 1 gunden fazla grip olan yok bizde. Belirtler cikmaya basladi mi yaglari aciyoruz. Ertesi gune bitiyor. Sen nerde gordun gribin 1 aksamda bittigini? Niye ise yaramasin ki, sey de bir nevi influenza virusu. Oleceksek zaten olecegiz, aglak aglak ortalarda mi gezinelim. Elimizden geleni yapiyoruz, sonrasi artik neyse bahtimiza.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yazdigimi da oku burak. 3-5 senedir 1 gunden fazla grip olan yok bizde. Belirtler cikmaya basladi mi yaglari aciyoruz. Ertesi gune bitiyor. Sen nerde gordun gribin 1 aksamda bittigini? Niye ise yaramasin ki, sey de bir nevi influenza virusu. Oleceksek zaten olecegiz, aglak aglak ortalarda mi gezinelim. Elimizden geleni yapiyoruz, sonrasi artik neyse bahtimiza.
    nerede yaşıyorsun ?

Turkiye disindaki degisik yerlerde burak.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    insanlık simyayı bırakalı epey oldu. öyle bitkilerin hepsi 60 yıldır lablarda farklı oranlarda farklı bitkilerle deneniyor.
    kalıcı bir çözüm olsaydı bugün hepimizin evinde farklı türde spreyler olurdu.
    100 farklı bitkinin 100 farklı oranda denenmesi saatler içinde yapılabiliyor.
    Virüsler öyle şeylere tepki veren canlılar değiller.
    Bende 2012 den beri grip olmuyordum sahilde soğuk havada 45 dk koşsam bile en fazla eve geldiğimde burnum akıp geçiyordu.
    söylediğin şey hırsızların idamdan uydurmak için söyledikleri yalandan ibarettir.
    çocuklar için çok tehlikeli öldürür.
    ölçüsü ve ortamın havalanması gibi durumları anlamazlar
    bunlar içerler ölürler... iran'da oldu.
    Lütfen insanlara böyle bilimsel olmayan şeyler söyleme birileri inanır kullanır zehirlenir. Lütfen.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,435
    Ben sordum ben burak ,ona istinaden koydu ..

bitkisellerden çok dangalakça işler yapmadıktan sonra birşey olmaz ..yıllardır bende kullanıyorum

Sayfa 663/1003 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •