Sayfa 649/1003 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: HALK Cafe - II

benim bildiğim ölmeden tacı devreden rahmetli Sultan 2.Murat vardı.sonrada zorla geri aldırdılar
    başka tarihte görmedim.
    ben sadece okur yazarım çokta okumadım
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Fors majör pandemik ile devreye girdi. Kraliçe gider giderde etkileri ne olur. Yıllarca prim ödediğiniz sigorta poliçeleri size covit için fors majör açıklaması ile yardım etmiyor. Özel sağlık çöküşü kendisi istedi. Yine ne varsa devlette var. Kraliçe devir derse olayın ciddiyeti bir tık artacaktır.

Aman Sn Secbul deme öyle...
    4 için daha da geriye gelip örnek 5tl li rakamlara sonra 5 için yukarı giderse 10lu rakamları görürüz. O zaman hem usd bazlı hem de altın bazlı bist endeksi bir daha her halde biz hayatta iken 5usd gibi yerlere çıkması imkansız olur.
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sn mr sun.. 4 okadar basit olmamalı bence. Yanı gerçekten 4 gibi afili ve şaşa lı durmalı.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

4.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Aman Sn Secbul deme öyle...
    4 için daha da geriye gelip örnek 5tl li rakamlara sonra 5 için yukarı giderse 10lu rakamları görürüz. O zaman hem usd bazlı hem de altın bazlı bist endeksi bir daha her halde biz hayatta iken 5usd gibi yerlere çıkması imkansız olur.

Sn.Mrsun Sn.Secbul;

Gönderdiğiniz emek verdiğiniz grafikler ve bilgiler için teşekkürler. Yalnız bu grafik ve teknik bilgiler bankanın malum dava süreç ve sonucundan bağımsız değil mi;yani oradan gelecek olumlu-olumsuz bilgiler denklemi değiştirir sanıyorum.

Ama oradaki süreç uzarsa da genel bir iyilesmede yukarı gideceğini tahmin ediyorum.Sonuçta 4,90 lardan 7,40 lara giderken de aynı belirsiz süreç vardı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Sn.Mrsun Sn.Secbul;

Gönderdiğiniz emek verdiğiniz grafikler ve bilgiler için teşekkürler. Yalnız bu grafik ve teknik bilgiler bankanın malum dava süreç ve sonucundan bağımsız değil mi;yani oradan gelecek olumlu-olumsuz bilgiler denklemi değiştirir sanıyorum.

Ama oradaki süreç uzarsa da genel bir iyilesmede yukarı gideceğini tahmin ediyorum.Sonuçta 4,90 lardan 7,40 lara giderken de aynı belirsiz süreç vardı.

Tabiki genel bir dolar değerlendirmesi bu...
    Yoksa bizim senetle şu an için direkt ilgisi yok bizim için öncelik dava sonucu, bir önü açılsın hele ondan sonra Halk grafiğini boğa olarak güncelleriz şimdi şu dolar boğası ne zaman ölür onu bulmaya çalışıyoruz.
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Sn.Mrsun Sn.Secbul;

Sn yıldıztozu yıllarca bunun cevabını aradım ve artık suna inanıyorumki eğer hulk için ew yi doğru yaptı isem isterse dünya batsın bozulmayacaktır. Zaten bu yüzden para yatırdım. Bana şarlatan gözü ile de bakabilirsiniz. Hattâ bilim ve akıl her zaman doğru budur demez. Kısaca sorunuzun cevabı şu isterse dünyanın en ağır cezasını versinler sonuç bence değişmeyecek maliyetim mükemmel olarak duracak. Bence kısmında yanılıyor isem çok kötü....

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sn yıldıztozu yıllarca bunun cevabını aradım ve artık suna inanıyorumki eğer hulk için ew yi doğru yaptı isem isterse dünya batsın bozulmayacaktır. Zaten bu yüzden para yatırdım. Bana şarlatan gözü ile de bakabilirsiniz. Hattâ bilim ve akıl her zaman doğru budur demez. Kısaca sorunuzun cevabı şu isterse dünyanın en ağır cezasını versinler sonuç bence değişmeyecek maliyetim mükemmel olarak duracak. Bence kısmında yanılıyor isem çok kötü....
    Genel olarak aylık kapanislari 5₺ altından yapmak istemiyor senet. TL olarak yatay bir banda girdiğini söyleyebiliriz, tabiki döviz yukarı gittiği için döviz bazında ucuzluyor görünüyor.
    Sn Secbul un maliyet yeri gerçekten çok iyi tebrik ediyorum.
    Bir gün hayatta kalırsak satış yerinde de yardımcı olacağını umuyorum. Sağlıcakla kalın.

''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Teknık analizimi gördünüz. Bir de üstüne spekülasyon yapayimmi.. Hoşunuza gidermi... Biraz istek gelir ise güzel bir tane sallayabilirim.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 649/1003 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •