Sayfa 650/1003 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Teknık analizimi gördünüz. Bir de üstüne spekülasyon yapayimmi.. Hoşunuza gidermi... Biraz istek gelir ise güzel bir tane sallayabilirim.
    Sn.Secbul 3 kişilik istek benden peşinen.
    yapınız lütfen

Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    "veya 5.1" olasılığı ürkütücü..

Sn Secbul diğer tarafta böyle bir sayım paylaşılmış endeks için...
    İhtimal var mı sizin tarafta...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

3.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Sn Secbul diğer tarafta böyle bir sayım paylaşılmış endeks için...
    İhtimal var mı sizin tarafta...
    34.000 mi gosteriyor endeksi sn Mrsun o tahminde?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Böyle bir şey bu krizde zor, en kötüsü olsa olsa 68 bin olur. Bu rakamı bir kaç kez yazdım, dolar rakamı dolar grafiğini belirleyeceği için kurun ne olacağını kestirmek zor. 34 yada 45 olmadan önce 100 bine yakın yerler ile dağıtım devam etmeli. Etiketlemeyi çok iyi bilmiyorum hatta hiç anlamam ama bir numaranın çok zaman yanlış yere konulduğunu yaşadık ve gördük. Sadece bir şeyin cevabını bulamadım. 1,5-2 sene dur, covit19 gelmeden 2-3 ay önce başla küçük büyük ne kadar varsa hızla 3-4 kara çıkar, endeksi 124 bine getir, sonrada covit19 gelsin. Büyük tesadüf.

Yok, 0.5 usd tabiki usd 10₺ falan olur o zaman 50bin ler gibi. Korkunç.
     Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Tesaduf degil. Borsa dolar bazli 2008 krizi seviyesine inmisti zaten 2018'de. Bizim borsamiz ucuz. Ha hep de ucuz kalabilir, bu belli degil. Ama ben 10 katlik bir artis bekliyorum seyden sonraki 30 senede. %5'imi alir cikarim.

GWP son 20 senede 3 kat artti GWP dunyadaki butun ulkelerin GDP'sinin toplami. 2008'den beri 1.5 kat artti. Tabi ki bu kadar basit degil ama, bizim de GDP'miz 20 sene oncesinin 3 kati.

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Böyle bir şey bu krizde zor, en kötüsü olsa olsa 68 bin olur. Bu rakamı bir kaç kez yazdım, dolar rakamı dolar grafiğini belirleyeceği için kurun ne olacağını kestirmek zor. 34 yada 45 olmadan önce 100 bine yakın yerler ile dağıtım devam etmeli. Etiketlemeyi çok iyi bilmiyorum hatta hiç anlamam ama bir numaranın çok zaman yanlış yere konulduğunu yaşadık ve gördük. Sadece bir şeyin cevabını bulamadım. 1,5-2 sene dur, covit19 gelmeden 2-3 ay önce başla küçük büyük ne kadar varsa hızla 3-4 kara çıkar, endeksi 124 bine getir, sonrada covit19 gelsin. Büyük tesadüf.
    Gerçekten öyle oldu.Özellikle küçük -orta ölçekli senetler de 4-5 ayda 2 - 3 kat yükseldiler aceleleri varmış gibi.Virüs e yetişmeye calistiriyorlarmis zirvelerini.

Son mohikan diye birisi de elliot a göre minimum 72000 tahmin etmiş yeni,bunun altına inerse 1000-2000 puan inebilir o da ayı tuzağı olur diye tahmin etmiş.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sadece bir şeyin cevabını bulamadım. 1,5-2 sene dur, covit19 gelmeden 2-3 ay önce başla küçük büyük ne kadar varsa hızla 3-4 kara çıkar, endeksi 124 bine getir, sonrada covit19 gelsin. Büyük tesadüf.
    Tüm dünya borsa endekslerini üst banda kadar al, özellikle gelişmiş ülke endekslerini sonra virüsü çıkar.
    Gerçi bizim endeks üst banda gidemedi 130 lar da idi üst bant geri çekilip oraya gitmesini bekliyordum ama virüs önce davrandı.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Sayfa 650/1003 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •